Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

14 Nisan Cuma Reyting sonuçları! Hangi dizi birinci oldu?

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 14 Nisan Cuma Reyting sonuçları! Hangi dizi birinci oldu?
Google News Abone Ol
14 Nisan Cuma Reyting sonuçları! Hangi dizi birinci oldu?

14 Nisan cuma reyting sonuçları çıktı mı? Cumagününün reyting sonuçlarına göre hangi yapımın ilk sıraya yer aldığı Tv seyircilerinin ve dizi fanlarının gündeminde yer alıyor. 24 Ocak Salı akşamı ekrana gelen; Ateş Kuşları dizisi, Yalı Çapkını dizisi, Barbaros Hayreddin dizisi, Tuzak dizisi ve Yalı Çapkını dizileri Total ve AB reyting sıralamasında zirvede yer almak için mücadele verdi. İşte 14 Nisan 2023 Cuma dünün reyting sonuçları sıralaması ile ilk sırada yer alan yapım…

14 Nisan Cuma Reyting sonuçları

14 nisan reyting

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingleri. Bizdeki manasıyla reyting kelimesinin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reyting’ini belirler.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

14 Nisan Cuma Reyting sonuçları! Hangi dizi birinci oldu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

EÜ Kâğıt ve Kitap Sanatları Müzesi farklı kültürlerden sanat eserlerini sergiliyor- Güncel Haberler “İş’te Eşit Kadın” Sertifikası tüm sektörlerde adını duyurmaya devam ediyor!- Güncel Haberler CHP’li başkanlar anlattı: İklim krizi ile mücadele için fonlara ulaşamıyoruz, projelerimiz onaylanmıyor- Güncel Haberler Vedubox Zoom’u kolaylaştırdı- Güncel Haberler Sosyal Medya Kullanımında Dünya Ortalamasının Üzerinde Yer Aldık- Güncel Haberler Osmangazi’de ‘Ulusların Yükselişi’ Söyleşisi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı?

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat