Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

15 Eylül Reytinglerinde Zafer Hangi Yapımın Olacak?

Ana Sayfa » Cumartesi Reyting Sonuçları » 15 Eylül Reytinglerinde Zafer Hangi Yapımın Olacak?
Google News Abone Ol

15 Eylül reyting sonuçları açıklandı mı? 15 Eylül’de Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları ve MasterChef All Star gibi yapımlar arasında birinci olanı belirlemek için izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor.

Bu akşam, bu yapımların yeni sezon bölümleri ekrana geldi. Ancak henüz 15 Eylül reyting sonuçları açıklanmadı. Reyting sonuçları izleyicilerin büyük bir merakla beklediği bir konu ve sonuçlar açıklandığında en çok izlenen dizi veya film belli olacak. 15 Eylül Cuma gününün reyting sonuçları için beklenti devam ediyor.

15 Eylül Cuma Reyting sonuçları

15-eylul-cuma reyting-sonuclari

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

15 Eylül Reytinglerinde Zafer Hangi Yapımın Olacak? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Zorlu PSM’de Bu Hafta: 28 Aralık – 3 Ocak- Güncel Haberler Şehir Hayatına Değer Katan Projeler Ödül Aldı- Güncel Haberler Ezgi Hatipoğlu, Radyo Pause canlı yayınında hücre yenileyicileri anlattı- Güncel Haberler 2021’e Nft ve Metaverse Projeleri Damga Vurdu- Güncel Haberler Aşı başlayana kadar çocuklarımızı Covid’den korumalıyız- Güncel Haberler Yenişehir Belediyesi vezneleri hafta sonu açık olacak- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat