Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

15 Nisan Cumartesi Reyting sonuçları açıklandı mı? Dün hangi yapım birinci oldu? .

Ana Sayfa » Cumartesi Reyting Sonuçları » 15 Nisan Cumartesi Reyting sonuçları açıklandı mı? Dün hangi yapım birinci oldu? .
Google News Abone Ol
15 Nisan Cumartesi Reyting sonuçları açıklandı mı? Dün hangi yapım birinci oldu? .

Televizyon takipçilerinin merakla beklediği 15 Nisan Cumartesi reyting sonuçları arama motorlarında hızla aranıyor. Total ve AB gruplarındaki sonuçların açıklanmasıyla birlikte, izleyicilerin favori programları belirleniyor. Dizi, film ve yarışma programları arasındaki rekabetin yoğun olduğu bir akşamda, kimin zirveye yerleşeceği merak ediliyor. Ancak henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Sabah saatlerinde açıklanacak olan reyting sonuçlarıyla birlikte, dünün en çok izlenen programları da belli olacak. Peki, 15 Nisan Cumartesi reyting sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, dünün reyting birincisi..

15 Nisan Cumartesi Reyting sonuçları

15 nisan reyting

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingleri. Bizdeki manasıyla reyting kelimesinin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reyting’ini belirler.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

15 Nisan Cumartesi Reyting sonuçları açıklandı mı? Dün hangi yapım birinci oldu? . - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Özgeçmişinizde Yer Alması Gereken Sihirli Kelimeler  İzmir yeni bir tiyatro sahnesi kazandı- Güncel Haberler Üreticilere yerel fide dağıtıldı- Güncel Haberler Pandemi baba-çocuk ilişkisindeki dinamikleri değiştirdi- Güncel Haberler Kadıköy Çizgi Festivali programı belli oldu- Güncel Haberler Kültür Akademisi’nde ‘ikinci bahar’- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı?

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat