Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

16 Aralık reyting sonuçları: Yalı Çapkını mi, İyilik mi, Yalnız Kurt mu, Kızılcık şerbeti mi?

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 16 Aralık reyting sonuçları: Yalı Çapkını mi, İyilik mi, Yalnız Kurt mu, Kızılcık şerbeti mi?
Google News Abone Ol
16 Aralık reyting sonuçları: Yalı Çapkını mi, İyilik mi, Yalnız Kurt mu, Kızılcık şerbeti mi?

16 Aralık cuma reyting sonuçları nasıl oldu? Tv dizileri, filmleri ve diğer programları arasındaki reyting mücadelesi her gün büyük bir heyecanla devam ediyor. Diğer yandan, Tv dizilerini takip eden vatandaşlar ve fanlar hergün reyting sonuçlarını da araştırmayı ihmal etmiyor. İşte, 16 Aralık Cuma reyting sonuçları! Detaylar haberimizde… İşte, ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları! Ayrıntılar haberimizde…

ATV ekranlarında sabah kuşağında Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınlanırken akşam ise Yalnız Kurt dizisi ekrana geldi. Kanal D’nin sabah kuşağında Neler Oluyor Hayatta? ekrana gelirken, akşam kuşağında 2012 filmi ekrana geldi.

Star TV’de sabah kuşağında Sabahın Sultanı Seda Sayan yayınlanırken, akşam kuşağında ise Yalı Çapkını ekrana geldi. Fox Tv’de sabah kuşağında Çalar Saat yayınlandı, akşamı ise İyilik dizisi ekrana geldi. Show TV’de sabah kuşağında Bu Sabah programı yer alırken, akşam kuşağında Kızılcık Şerbeti dizisi ekrana geldi. TRT 1’de ise Bumble Bee ekrana geldi. TV 8’de ise MasterChef Türkiye yeni bölümüyle izleyiciyle buluştu.

16 Aralık Cuma Reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM
1 YALI CAPKINI STAR TV
2 YALI CAPKINI (OZET) STAR TV
3 ESRA EROL’DA ATV
4 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 ATV ANA HABER ATV
7 KIZILCIK SERBETI SHOW TV
8 KANAL D ANA HABER KANAL D
9 SHOW ANA HABER SHOW TV
10 YALNIZ KURT ATV

AB İLK 10 PROGRAM
1 YALI CAPKINI STAR TV
2 YALI CAPKINI (OZET) STAR TV
3 KIZILCIK SERBETI SHOW TV
4 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 KIZILCIK SERBETI (OZET) SHOW TV
7 ESRA EROL’DA ATV
8 ATV ANA HABER ATV
9 MASTERCHEF TURKIYE TV8
10 KANAL D ANA HABER KANAL D

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM
1 YALI CAPKINI STAR TV
2 YALI CAPKINI (OZET) STAR TV
3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
4 KIZILCIK SERBETI SHOW TV
5 ESRA EROL’DA ATV
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 ATV ANA HABER ATV
8 KIZILCIK SERBETI (OZET) SHOW TV
9 MASTERCHEF TURKIYE TV8
10 SHOW ANA HABER SHOW TV

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalası detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izlenme durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

16 Aralık reyting sonuçları: Yalı Çapkını mi, İyilik mi, Yalnız Kurt mu, Kızılcık şerbeti mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Büyükşehir’den Öğrencilere Çevre Eğitimi- Güncel Haberler Gemlik’te kaçak bina operasyonu- Güncel Haberler Kotex Sponsorluğunda FOX Ekranlarında Yer Alan “Kadının Eseri”nin Bu Haftaki Konukları Simge Fıstıkoğlu ve Rümeysa Çamlıdereli!- Güncel Haberler Kanser vakaları 10 yılda 5 milyon arttı- Güncel Haberler “Akıl, Beyin, Kültür”de bu hafta yalan-dürüstlük konuşulacak Tiroid Kanseri Dediler Paratiroid Adenomu Çıktı!- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat