Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

Ana Sayfa » Cumartesi Reyting Sonuçları » 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?
Google News Abone Ol

16 Eylül cumartesi reyting sıralaması açıklandı mı? Kardeşlerim dizisi, Gönül Dağı dizisi, Ya Çok Seversen dizisi, Masterchef Türkiye reytingleri, nasıl?

 

Cumartesi günü reytinglerde zirveye kimin yerleştiği merâk ediliyor. Televizyon izleyicileri programlar kadar reyting sıralamalarını da takip ediyor. Cumartesi akşamı 4 dizi, 1 yarışma programı izleyicileri ile buluştu. Peki, 16 Eylül reyting sonuçları açıklandı mı? Kardeşlerim, Gönül Dağı, Ya Çok Seversen, Masterchef reytingleri nasıl? Reyting sonuçları merâk ediliyor. Atv’de Kardeşlerim, TRT1’de Gönül Dağı, Kanal D’de Ya Çok Seversen, Fox’ta Ruhun Duymaz, Tv8’de ise Masterchef Türkiye yeni bölümleri ekrana geldi. Peki, 16 Eylül cumartesi günü zirveye kim oturdu? İşte reytingler..

16 Eylül cumartesi günü total’de birinci sırada TRT’1 ekranlarının çok sevilen dizisi Gönül Dağı var. Gönül Dağı diğer sezonlarda olduğu gibi bu sezonda zirvenin en iddialı yapımlarından olacağa benziyor. Cumartesi gününün en çok izlenen ikinci yapımı Atv ekranlarının olmazsa olmazları arasına giren Kardeşlerim dizisi var. Dizi total’de ikinci AB grubunda üçüncü ve ABC 1 grubunda üçüncü sırada yerini aldı.

Total’de üçüncü sırada Kardeşlerim dizisi özet bölümü yer alırken, dördüncü sırada Gönül Dağı dizisinin özet bölümü yer alıyor. 16 Eylül cumartesi gününün en çok izlenen beşinci yapımı, Tv8 ekranlarının severek izlenen yapımı Masterchef Türkiye All Star. Altıncı sırada Gülbin Tosun ile Fox Tv ana haber, Yedinci sırada, Kanal D ana haber, sekizinci sırada Show Tv ana haber, Dokuzuncu sırada Güldür Güldür Show, onuncu sırada ise Atv ana haber yer aldı..

16 Eylül 2023 Cumartesi Reyting sonuçları

16 Eylül cumartesi reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

İstanbul Modern’den öğretmenlere müze keyfi- Güncel Haberler Şevket Akıncı, Borusan Müzik Evi’nde!- Güncel Haberler “Deniz Aksoy’la Bire Bir” İkinci Sezonuyla 26 Mart’ta Yayında- Güncel Haberler Ağaçta mahsur kalan kediyi itfaiye kurtardı- Güncel Haberler Gain’de Haftalık Ekran Rehberi “93 Yazı” İle Bu Hafta Müziğin Sesi Yükseliyor- Güncel Haberler Bal ormanında ağaç dikimi devam ediyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat