Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

16 Haziran Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte En Çok İzlenen Programlar

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 16 Haziran Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte En Çok İzlenen Programlar
Google News Abone Ol

16 Haziran Cuma akşamı televizyon ekranlarında yayınlanan diziler, filmler ve haber bültenleri arasındaki reyting yarışı sona erdi. Total, AB ve ABC sıralamalarının açıklanmasıyla birlikte en çok izlenen programlar belirlendi. Milli maçın da yer aldığı akşamda, TRT1’de yayınlanan “Letonya-Türkiye UEFA Euro 2024 Grup Eleme Karşılaşması” birinci sırada yer alırken, Atv’nin “Ateş Kuşları” ve “Esra Erol’da” programları da sırasıyla ikinci ve üçüncü sırayı aldı. AB kategorisinde de aynı programlar ilk üç sırada yer aldı.

16 Haziran Reyting Sonuçları

16 haziran cuma reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

16 Haziran Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte En Çok İzlenen Programlar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Papara ‘Bağış’ Özelliği İle SMA Mücadele Derneği’ne Bağış Yapılabilecek- Güncel Haberler Yalova’da Tel Örme Hizmetleri Başkan Büyükakın’dan karla mücadele eden ekiplere teşekkür- Güncel Haberler Kültür Yolu Festivalleri Devam Ediyor Başkent Kültür Yolu Festivali’nde Milli Mücadelenin Kahraman Kadınları Anıldı- Güncel Haberler Samsung Türkiye’nin Innovation Campus Programı’na anlamlı ödül- Güncel Haberler Kontakt lens kullanımında düzenli muayene önemli

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat