Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

17 Kasım Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı: Yalı Çapkını mı, Kızılcık Şerbeti mi Zirveye Oturdu?

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 17 Kasım Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı: Yalı Çapkını mı, Kızılcık Şerbeti mi Zirveye Oturdu?
Google News Abone Ol

17 Kasım’da yayınlanan televizyon programları arasındaki rekabetin merak edilen sonuçları açıklandı mı? Dün akşam Star TV’de “Yalı Çapkını,” Show TV’de “Kızılcık Şerbeti,” Kanal D’de “Arka Sokaklar,” ve ATV’de “Ateş Kuşları” yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıktı. Aynı zamanda TV8’de “MasterChef All Star” ödül oyunuyla ekranlardaydı. 17 Kasım reyting sonuçlarına göre, Total’de Yalı Çapkını birinci sırayı alırken, AB ve ABC kategorilerinde ise Kızılcık Şerbeti zirveye oturdu.

17 kasım cuma reyting sonuçları

 

17 Kasım Cuma Reyting Sonuçları

17 kasım cuma reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

17 Kasım Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı: Yalı Çapkını mı, Kızılcık Şerbeti mi Zirveye Oturdu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Kaplumbağa Kabuğundan Kartal Kemiklerine Türk Çalgıları AKM Müzik Platformu’nda- Güncel Haberler Trafikte kafanız rahat olsun- Güncel Haberler Cem Davran “Mesleğimin; daha çok bir yaşama biçimi, var olma hali olduğunu düşünüyorum”- Güncel Haberler Bingo oxyjen’den çamaşırlarda nefes aldıran yumuşaklık Finansal Yatırım Araçlarının Reel Getiri Oranları, Ocak 2022- Güncel Haberler Sivaslılar’dan ‘LÂL’ Tiyatro Oyununa Tam Not- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat