Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

17 Nisan Pazartesi Reyting sonuçları: “Dün akşamın reyting sonuçları açıklandı: İşte en çok izlenen programlar”

Ana Sayfa » Pazartesi reyting sonuçları » 17 Nisan Pazartesi Reyting sonuçları: “Dün akşamın reyting sonuçları açıklandı: İşte en çok izlenen programlar”
Google News Abone Ol
17 Nisan Pazartesi Reyting sonuçları: “Dün akşamın reyting sonuçları açıklandı: İşte en çok izlenen programlar”

Günlük reyting sonuçları her gün olduğu gibi bugün de merakla bekleniyor. Dün akşam ekranlarda birbirinden güzel diziler ve programlar izleyicilerle buluştu. Yarışma programları, güncel haberler ve eğlenceli talk show’lar reyting savaşı verdi.

İzleyiciler, dün akşamın en çok izlenen programlarını merak ediyor. Total, AB ve ABC sıralamaları açıklanırken, dün akşamın en çok izlenen programları da belli oldu.

17 Nisan Pazartesi reyting sonuçlarına göre, Total’de birinci sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” yer alırken, ikinci sırada TRT1’de yayınlanan “Alparslan Büyük Selçuklu” ve üçüncü sırada Fox TV’de yayınlanan “Yasak Elma” yer aldı.

AB sıralamasında ise birinci sırada Star TV’de yayınlanan “Ömer” yer alırken, ikinci sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” ve üçüncü sırada “Alparslan Büyük Selçuklu” yer aldı.

Dün akşamın reyting sonuçlarına göre, güçlü yapımlar arasındaki rekabet sona erdi ve izleyicilerin tercihleri netleşti. Hangi programların daha çok izlendiği ve hangi dizilerin daha fazla ilgi gördüğü merak edilen konular arasında yer alıyor.

17 Nisan Pazartesi Reyting sonuçları

17 nisan reyting sonuçları

17 nisan reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

17 Nisan Pazartesi Reyting sonuçları: “Dün akşamın reyting sonuçları açıklandı: İşte en çok izlenen programlar” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bu Festival Babalar ve Çocukları İçin- Güncel Haberler Yerli NFT platformu ICRYPEX NFT Marketplace yeni projelerini tanıttı!- Güncel Haberler Tohum Otizm Vakfı Sınıf Donanımı Projesi Kapsamında Garanti BBVA Yatırım’ın desteğiyle Zonguldak Çaycuma’da Özel Eğitim Sınıfı Açıldı!- Güncel Haberler FilmBox Ekran Prömiyerlerinde Yıldız Yağmuru- Güncel Haberler Büyükşehir’den Şeb’i Ars haftasında Tiyatro gösterisi- Güncel Haberler Osteoporotik kalça kırıklarını önlemek için bu tavsiyelere dikkat!- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat