Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

17 Temmuz Pazartesi ile 23 Temmuz Pazar Haftalık Dizi Reytingleri

Ana Sayfa » Reyting » Haftalık reyting sonuçları » 17 Temmuz Pazartesi ile 23 Temmuz Pazar Haftalık Dizi Reytingleri
Google News Abone Ol

17 Temmuz pazartesi ile 23 Temmuz pazar tarihleri arası en çok izlenen dizilerin reytinglerini sizler için derledik. 17-23 Temmuz tarihleri arasında en çok izlenen dizi hangisi?

Haftalık Dizi Reytingleri

TRT 1’in en çok izlenen dizilerinden Kendi Düşen Ağlamaz haftanın en çok izlenen dizisi oldu. Total’de en fazla reytingi alan dizi haftanın lideri.

kendi düşen ağlamaz

17 Temmuz pazartesi ile 23 Temmuz pazar tarihleri en çok izlenen ikinci dizi TRT1 ekranlarının çok sevilen dizilerinden ”Benim Güzel Ailem” oldu.

benim-guzel-ailem

Kanal D ekranlarının çok sevilen yaz dizilerinden olan ”Dönence” bu hafta en çok izlenen diziler kategorimizde üçüncü sırada yerini aldı. Dizi salı akşamları Kanal D ekranlarında sevdikleriyle buluşuyor.

dönence dizisi

Kanal D ekranlarının çok sevilen dizilerinden olan ”Veda Mektubu” bu hafta en çok izlenen diziler kategorimizde dördüncü sırada yerini aldı. Dizi pazartesi akşamları Kanal D ekranlarında sevdikleriyle buluşuyor.

veda mektubu

TRT1 ekranlarının çok sevilen yaz dizilerinden olan ”Hayatımın Neşesi” isimli dizi ise bu hafta en çok izlenen diziler kategorimizde beşinci sırada kendine yer buldu.  ”Hayatımın Neşesi” dizisi cuma akşamları TRT1 ekranlarında sevenleriyle buluşuyor.

hayatimin-nesesi

17 Temmuz Pazartesi ile 23 Temmuz Pazar Haftalık Dizi Reytingleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Sömestrin keyfi Saklıkent’te çıkıyor  – Güncel Haberler EGİKAD’ın konuğu Prof. Dr. Coşkun Küçüközmen//Küçüközmen’den kripto para uyarısı: “Bilmediğiniz işe girmeyin”k parayı etkiliyor” Uzmanlardan ailelere beslenme çantası uyarısı- Güncel Haberler ‘Biz Geleceğiz’ projesi ile 435 öğrenciye cinsel istismar, farkındalık ve önleme eğitimi verildi- Güncel Haberler Mahmut Celayir’in “Peykerun” başlıklı sergisi 19 Ocak’tan itibaren İş Sanat Kibele Galerisi’nde- Güncel Haberler Elif Sanchez’in İspanyolca Albümü “MI VOZ” Tüm Dijital Platformlarda- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat