Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

Ana Sayfa » Pazartesi reyting sonuçları » 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?
Google News Abone Ol

18 Eylül 2023 Pazartesi günü televizyon dünyasında oldukça heyecan verici bir reyting yarışı yaşandı. Peki, bu rekabetin galibi kimdi? İşte dünün reyting sonuçları…

pazartesi reyting

pazartesi reyting

Dün akşam, ekranlarda dizi ve programlar arasındaki mücadele tüm hızıyla sürdü. Reyting sıralamaları sonunda kazananlar belli oldu.

İzleyiciler, dün akşam hangi dizilerin ve programların en çok tercih edildiğini merak ediyor. İşte 18 Eylül Pazartesi gününün reyting sonuçları:

Total kategorisinde birinci sırayı, TV8’de yayınlanan “Masterchef Türkiye All Star” programı elde etti. İkinci sıra ise Fox TV’de ekrana gelen “Bambaşka Biri” dizisinin oldu. Üçüncü sırayı ise Atv’de yayınlanan “Safir” dizisi aldı.

AB kategorisinde ise birinci sırayı yine “Masterchef Türkiye All Star” programı elde etti. İkinci sıra “Bambaşka Biri” dizisinin oldu ve üçüncü sıra ise Star TV’de yayınlanan “Ömer” adlı programın oldu.

18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları

18 eylül pazartesi reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Yönetim Kurulu Üyeliği İhtisas Programı Gerçekleştirildi- Güncel Haberler Nevşehir Belediyesi Kitap Fuarı kapılarını açıyor- Güncel Haberler İBB Şehir Tiyatroları Devlet Sanatçısı Nedret Güvenç’i kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor- Güncel Haberler Temiz Körfez için el ele verdiler- Güncel Haberler Özge Ulusoy Yeni Reklam Filminde Selfie’lere doyamadı! Garanti BBVA Portföy’den Türkiye’de bir ilk: Metaverse ve Yeni Teknolojiler Değişken Fon- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat