18 Kasım reyting sonuçları: Yalı Çapkını zirvede!

19.11.2022

0 Yorum

18 Kasım Cuma günü reyting sonuçları açıklandı. Reyting sonuçları izleyiciler ve dizi fanları tarafından arama motorlarında ve özellikle sosyal medyada sorgulanıyor. 18 Kasım Cuma gününe ilişkin reytinglerin açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film belli oldu. Peki, 18 Kasım 2022 Reyting sonuçlarına göre en çok izlenen yapımlar hangileri? Hangi yapım, dizi reytinglerde birinci […]

18 Kasım reyting sonuçları: Yalı Çapkını zirvede!

18 Kasım Cuma günü reyting sonuçları açıklandı. Reyting sonuçları izleyiciler ve dizi fanları tarafından arama motorlarında ve özellikle sosyal medyada sorgulanıyor. 18 Kasım Cuma gününe ilişkin reytinglerin açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film belli oldu. Peki, 18 Kasım 2022 Reyting sonuçlarına göre en çok izlenen yapımlar hangileri? Hangi yapım, dizi reytinglerde birinci oldu? İşte 18 Kasım Cuma günü reyting sonuçları ve detaylar…

Total’de 1. sırada Star TV’de izleyici ile buluşan “Yalı Çapkını”, 2. sırada ATV’de ekranlara gelen “Esra Erol’da”, 3. sırada ise “Yalı Çapkını” özet bölümü yer aldı.

AB’de 1. sırada “Yalı Çapkını”, 2. sırada “Yalı Çapkını” özet bölümü, 3. sırada ise “ATV Ana Haber” yer aldı.

18 Kasım Cuma reyting sonuçları

18 KASIM TOTAL REYTİNG SONUÇLARI 

YALI ÇAPKINI

ESRA EROL’DA

YALI ÇAPKINI (ÖZET)

ATV ANA HABER

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER

ARKA SOKAKLARDA

MASTERCHEF TÜRKİYE

KIZILCIK ŞERBETİ

SHOW ANA HABER

18 KASIM AB REYTİNG SONUÇLARI 

YALI ÇAPKINI

YALI ÇAPKINI (ÖZET)

ATV ANA HABER SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER

ESRA EROL’DA

KIZILCIK ŞERBETİ

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

MASTERCHEF TÜRKİYE

ESRA EROL’DA

KANAL D ANA HABER

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reytingtv.com

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

Yazar: Murat TUNÇ

Murat TUNÇSurda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes, Ey kahpe rüzgar artık ne yönden esersen es

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ