Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

18 Kasım reyting sonuçları: Yalı Çapkını zirvede!

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 18 Kasım reyting sonuçları: Yalı Çapkını zirvede!
Google News Abone Ol
18 Kasım reyting sonuçları: Yalı Çapkını zirvede!

18 Kasım Cuma günü reyting sonuçları açıklandı. Reyting sonuçları izleyiciler ve dizi fanları tarafından arama motorlarında ve özellikle sosyal medyada sorgulanıyor. 18 Kasım Cuma gününe ilişkin reytinglerin açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film belli oldu. Peki, 18 Kasım 2022 Reyting sonuçlarına göre en çok izlenen yapımlar hangileri? Hangi yapım, dizi reytinglerde birinci oldu? İşte 18 Kasım Cuma günü reyting sonuçları ve detaylar…

Total’de 1. sırada Star TV’de izleyici ile buluşan “Yalı Çapkını”, 2. sırada ATV’de ekranlara gelen “Esra Erol’da”, 3. sırada ise “Yalı Çapkını” özet bölümü yer aldı.

AB’de 1. sırada “Yalı Çapkını”, 2. sırada “Yalı Çapkını” özet bölümü, 3. sırada ise “ATV Ana Haber” yer aldı.

18 Kasım Cuma reyting sonuçları

18 KASIM TOTAL REYTİNG SONUÇLARI 

YALI ÇAPKINI

ESRA EROL’DA

YALI ÇAPKINI (ÖZET)

ATV ANA HABER

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER

ARKA SOKAKLARDA

MASTERCHEF TÜRKİYE

KIZILCIK ŞERBETİ

SHOW ANA HABER

18 KASIM AB REYTİNG SONUÇLARI 

YALI ÇAPKINI

YALI ÇAPKINI (ÖZET)

ATV ANA HABER SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER

ESRA EROL’DA

KIZILCIK ŞERBETİ

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

MASTERCHEF TÜRKİYE

ESRA EROL’DA

KANAL D ANA HABER

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reytingtv.com

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

18 Kasım reyting sonuçları: Yalı Çapkını zirvede! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

”Kocaeli Kitap Fuarı beni yazar yaptı”- Güncel Haberler Kadın Aile Hizmetleri Müdürlüğünde “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Atölyesi” Devam Ediyor- Güncel Haberler Konya Büyükşehir Soğuk Kış Günlerinde Sahipsiz Hayvanların Yanında- Güncel Haberler Wolf Erlbruch’un kaleminden, Korkunç Beşler- Güncel Haberler Ücretli çalışan sayısı yıllık 6,8 arttı- Güncel Haberler Buca Belediyesi’nden çocuklara doğa dostu eğitim- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat