Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

18 Temmuz 2023 Salı Reyting Sonuçları! Hangi Kanal Zirveye Oturdu? ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV ve TV8’nin Büyük Rekabeti!

Ana Sayfa » Reyting » 18 Temmuz 2023 Salı Reyting Sonuçları! Hangi Kanal Zirveye Oturdu? ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV ve TV8’nin Büyük Rekabeti!
Google News Abone Ol

18 Temmuz 2023 Salı günü televizyon dizileri ve programları arasındaki rekabet kızıştı. Vatandaşlar, haftanın her günü olduğu gibi bu gün de reyting sonuçlarını merakla bekledi. ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV ve TV8 kanallarının reyting sonuçları, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi.

18 Temmuz 2023 Salı günü reyting sonuçları, televizyon dünyasında büyük bir heyecan yarattı. İzleyiciler, en sevdikleri dizilerin ve programların hangi kanalda daha çok izlendiğini öğrenmek için sabırsızlandı. ATV kanalının yayınladığı diziler ve programlar, bu gün de yüksek reytingler elde etti. Kanal D, FOX, Show, Star TV ve TV8 ise kendi yapımlarıyla izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı.

Televizyon izleyicileri, her gün olduğu gibi 18 Temmuz 2023 Salı günü de reyting sonuçlarını yakından takip etti. ATV kanalındaki diziler ve programlar, izleyicilerin beğenisini kazanmaya devam etti. Kanal D, FOX, Show, Star TV ve TV8 ise kendi yapımlarıyla rekabete katıldı ve izleyicilerin dikkatini çekti.

18 Temmuz 2023 Salı günü reyting sonuçları, televizyon dünyasında büyük bir heyecan yarattı. ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV ve TV8 kanallarının reyting sonuçları, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi. Her kanal kendi yapımlarıyla izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı.

Televizyon dizileri ve programları arasındaki rekabet kızıştı. 18 Temmuz 2023 Salı günü reyting sonuçları, izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyordu. ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV ve TV8 kanallarının reyting sonuçları da bu merakla araştırıldı. Her kanalın kendi yapımlarıyla izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardığı görüldü.

18 Temmuz 2023 Salı günü reyting sonuçları, televizyon dünyasında büyük bir heyecan yarattı. ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV ve TV8 kanallarının reyting sonuçları, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip edildi. Her kanal kendi yapımlarıyla izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Vatandaşlar, günlük reyting takibini ihmal etmeden, hangi dizilerin daha çok izlendiğini öğrenmek için araştırmalarını sürdürdü. 18 Temmuz reyting sonuçları, televizyon dünyasında büyük bir yankı uyandırdı ve izleyicileri daha da heyecanlandırdı. Ayrıntılar haberimizde bulunmaktadır.

18 Temmuz 2023 Salı Reyting Sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM
1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 DONENCE KANAL D
3 FOX ANA HABER FOX
4 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
5 SEN TURKULERINI SOYLE TRT 1
6 SHOW ANA HABER SHOW TV
7 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV
8 DONENCE (OZET) KANAL D
9 KANAL D ANA HABER KANAL D
10 IP MAN (Y.S) STAR TV

AB İLK 10 PROGRAM
1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 DONENCE KANAL D
3 FOX ANA HABER FOX
4 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
5 DONENCE (OZET) KANAL D
6 KANAL D ANA HABER KANAL D
7 SEN TURKULERINI SOYLE TRT 1
8 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV
9 SHOW ANA HABER SHOW TV
10 KIM MILYONER OLMAK ISTER OZEL ATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM
1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 DONENCE KANAL D
3 FOX ANA HABER FOX
4 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
5 DONENCE (OZET) KANAL D
6 SEN TURKULERINI SOYLE TRT 1
7 KIM MILYONER OLMAK ISTER ATV
8 KANAL D ANA HABER KANAL D
9 SICAK GELISME KANAL D
10 SHOW ANA HABER SHOW TV

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

18 Temmuz 2023 Salı Reyting Sonuçları! Hangi Kanal Zirveye Oturdu? ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV ve TV8’nin Büyük Rekabeti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

AK Partili Baran: Karşıyaka Stadı için tek engel beceriksizik!- Güncel Haberler Edremit Belediye Meclisi Toplandı- Güncel Haberler Maske, sıcak ve nem cildi hızla yıpratıyor, ama!- Güncel Haberler Dünyaca Ünlü Trompet Sanatçısı Lucienne Renaudin Vary CSO’ya Konuk Oluyor- Güncel Haberler Açıkhava geleneği bozulmadı; Rüstemoğlu Cemal’in tuhaf hikayesi ayakta alkışlandı- Güncel Haberler Kendi Düşen Ağlamaz 5.Bölüm Özeti: Gururların Sonu, Sırların Açığa Çıkışı ve İhanetin Bedeli

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat