Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

19 Ağustos Cumartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: MasterChef Türkiye All Star İlk Sırada!

Ana Sayfa » Cumartesi Reyting Sonuçları » 19 Ağustos Cumartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: MasterChef Türkiye All Star İlk Sırada!
Google News Abone Ol

19 Ağustos cumartesi reyting sonuçları yakından takip ediliyor. Birincilik mücadelesi veren dizilerin izleyicileri, sonuçları merakla bekliyor. Cumartesi akşamı Dönence, Buz Devri 5, Kolonya Cumhuriyeti, MasterChef All Star gibi sevilen yapımlar ekranlarda yer aldı. Peki, bu dört yapımın gecenin birincisi kim oldu?

Reyting sonuçları, izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. 19 Ağustos Cumartesi günü yayınlanan programların reyting sonuçlarının açıklanmasıyla en çok izlenen dizi veya film belli olacak. Cumartesi  ekranlara gelen Dönence, Buz Devri 5, Kolonya Cumhuriyeti, MasterChef All Star gibi yapımların reyting performansı yakından inceleniyor. İşte 19 Ağustos Cumartesi reyting sonuçları:

19 Ağustos Cumartesi Reyting sonuçları açıklandı.

Total’de birinci sırada MasterChef Türkiye All Star, ikinci sırada Güldür Güldür Show Tekrar, üçüncü sırada ise FOX Ana Haber Hafta Sonu yer aldı.

AB’de ise MasterChef Türkiye All Star birinci sırada, FOX Ana Haber Hafta Sonu ikinci sırada ve Güldür Güldür Show Tekrar üçüncü sırada yer aldı.

20+ABC1 grubunda ise birincilik MasterChef Türkiye All Star’ın, ikincilik FOX Ana Haber Hafta Sonu’nun ve üçüncülük ise Güldür Güldür Show Tekrar’ın oldu.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
3 FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
4 SHOW ANA HABER SHOW TV
5 KANAL D ANA HABER KANAL D
6 ALTINA HUCUM (T.S) FOX
7 BUZ DEVRI 5 BUYUK CARPISMA (Y.S) ATV
8 EVDE TEK BASINA (Y.S) TRT 1
9 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR OZET TV8
10 HABER ONU SHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
3 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
4 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR OZET TV8
5 KANAL D ANA HABER KANAL D
6 %100 FUTBOL (TKR) TV8
7 SHOW ANA HABER SHOW TV
8 BUZ DEVRI 5 BUYUK CARPISMA (Y.S) ATV
9 DENIZDE DEHSET 2 (Y.S) ATV
10 STADYUM TRT SPOR

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
3 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
4 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR OZET TV8
5 EVDE TEK BASINA (Y.S) TRT 1
6 SHOW ANA HABER SHOW TV
7 KANAL D ANA HABER KANAL D
8 DENIZDE DEHSET 2 (Y.S) ATV
9 ALTINA HUCUM (T.S) FOX
10 STADYUM TRT SPOR

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

 

19 Ağustos Cumartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: MasterChef Türkiye All Star İlk Sırada! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in kaleminden Türkiye’de eğitimin son 20 yıllık dönüşümü- Güncel Haberler Bu önlemler rüzgar ve fırtınadan koruyabilir!- Güncel Haberler Çamaşır suyunun ev halkını zehirlemesine izin vermeyin!- Güncel Haberler Rabbim yol sanadır- Güncel Haberler Başkan Soyer’e üç ödül birden- Güncel Haberler Bosch ve Dragon / Penske Autosport, Formula E’de uzun dönemli bir ortaklık başlattı

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat