Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

19 Mayıs Cuma Reyting Sonuçları Merakla Bekleniyor: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları Survivor Gecenin Birincisi Kim Oldu?

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 19 Mayıs Cuma Reyting Sonuçları Merakla Bekleniyor: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları Survivor Gecenin Birincisi Kim Oldu?
Google News Abone Ol

19 Mayıs cuma reyting sonuçları nasıl oldu? 19 Mayıs Cuma akşamı ekranlarda Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları Survivor gibi birbirinden iddialı yapımlar yayınlandı. İzleyiciler, bu yapımların reyting sonuçlarını merakla bekliyor. Hangi yapım gecenin birincisi oldu? 19 Mayıs reyting sonuçları henüz açıklanmadı ancak her sabah saat 10’da açıklanacağı için sonuçları öğrenmek için sabırsızlanıyoruz. Bu arada, izleyicilerin beklentileri doğrultusunda, yapımların hangi bölümleri daha çok ilgi gördü, hangi yapımların reytingleri düştü gibi ayrıntıları da merakla bekliyoruz. Reyting sonuçları açıklandığında, detayları sizlerle paylaşacağız.

19 Mayıs Cuma Reyting sonuçları

cuma reyting

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

19 Mayıs Cuma Reyting Sonuçları Merakla Bekleniyor: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları Survivor Gecenin Birincisi Kim Oldu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Başkan Kocaman Koltuğu Devretti- Güncel Haberler Aylık 1 Milyardan Fazla Aktif Kullanıcısı Olan Uygulamalar Belli Oldu- Güncel Haberler “Oyunculuk için öğretmenliği bıraktım”- Güncel Haberler Başkan Soyer 1. Mezopotamya Turizm ve Gastronomi Fuarı’na katıldı- Güncel Haberler Soner Sarıkabadayı Cumhuriyet Bayramı’nı İstanbul ile kutladı- Güncel Haberler Araç parkını genişleten A Takımı karla mücadeleye destek veriyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat