Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

20 Haziran Reyting Sonuçları Açıklandı: Masterchef Türkiye All Star Birinci Sırada!

Ana Sayfa » Reyting » 20 Haziran Reyting Sonuçları Açıklandı: Masterchef Türkiye All Star Birinci Sırada!
Google News Abone Ol

Diziler, yarışmalar ve haber bültenleri, 20 Haziran tarihindeki reytinglerde bir kez daha öne çıktı. Salı günü ekranlara gelen programlar arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı ve izleyicilerin tercihiyle kazananlar belirlendi. İşte 20 Haziran 2023 reyting sonuçları, total ve AB gruplarında Masterchef Türkiye All Star, Vermem Seni Ellere ve Güldür Güldür reyting sıralaması…

Salı gününün en çok izlenen yapımları arasında Masterchef Türkiye All Star, birinci sırayı almayı başardı. İzleyiciler, yarışmacıların başarılı performanslarını büyük bir ilgiyle takip etti. İkinci sırada ise Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yer aldı. Programda işlenen konular ve sunucunun başarılı sunumu, izleyiciler tarafından büyük bir beğeni topladı.

Vermem Seni Ellere, total reyting sıralamasında üçüncü sırayı alırken, Güldür Güldür ise dördüncü sırada yer aldı. Her iki program da izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor ve reytinglerde üst sıralarda yer almaya devam ediyor.

Salı günü ekranlara gelen programlar arasında büyük bir mücadele yaşandı ve izleyicilerin tercihiyle kazananlar belirlendi. Televizyon dünyasında rekabetin her geçen gün arttığı bir dönemde, bu sonuçlar yapımcılar ve kanallar için önemli bir gösterge olarak değerlendirilebilir.

20 Haziran Reyting Sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM
1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
3 ESRA EROL’DA ATV
4 VERMEM SENI ELLERE (TKR) ATV
5 ATV ANA HABER ATV
6 FOX ANA HABER FOX
7 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
8 KANAL D ANA HABER KANAL D
9 SHOW ANA HABER SHOW TV
10 GELINIM MUTFAKTA KANAL D

AB İLK 10 PROGRAM
1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
3 FOX ANA HABER FOX
4 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
5 VERMEM SENI ELLERE (TKR) ATV
6 ATV ANA HABER ATV
7 ESRA EROL’DA ATV
8 SHOW ANA HABER SHOW TV
9 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR OZET TV8
10 ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYIZ TV8

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM
1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
3 FOX ANA HABER FOX
4 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
5 ESRA EROL’DA ATV
6 VERMEM SENI ELLERE (TKR) ATV
7 ATV ANA HABER ATV
8 KANAL D ANA HABER KANAL D
9 ORGANIZE ISLER (T.S) (TKR) STAR TV
10 SHOW ANA HABER SHOW TV

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

20 Haziran Reyting Sonuçları Açıklandı: Masterchef Türkiye All Star Birinci Sırada! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Sakarya İHH ile Müsiad Ramazan Çalışmalarında İş Birliği Yapacak- Güncel Haberler Kadınlar Sloganları Her “Yerde”- Güncel Haberler Çağrı Merkezleri Derneği’nin yeni başkanı CMC Türkiye CEO’su Banu Hızlı oldu- Güncel Haberler KO-MEK’ten bir ilk daha; itfaiyecilere eğitim- Güncel Haberler 17 Ağustos’un Yıl Dönümünde “Afet” Sergisi Düzenlendi- Güncel Haberler Genco Erkal’ın ‘Yaşamaya Dair’i   4 Şubat’ta Trump Sahne’de- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat