Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

20 Mayıs Cumartesi Reyting sonuçları: Gönül Dağı Yine Birinci!

Ana Sayfa » Cumartesi Reyting Sonuçları » 20 Mayıs Cumartesi Reyting sonuçları: Gönül Dağı Yine Birinci!
Google News Abone Ol
20 Mayıs Cumartesi Reyting sonuçları: Gönül Dağı Yine Birinci!

20 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan dizi, film ve haber programları arasındaki reyting yarışı sona erdi ve Gönül Dağı, bütün kategorilerde birinci oldu. 20 Mayıs cumartesi reyting sonuçları; Total, AB ve ABC sıralamaları belli olurken en çok merak edilen konu dünün reyting sonuçlarıydı.

20 Mayıs Cumartesi reyting sonuçlarına göre, Total’de birinci sırada Gönül Dağı, ikinci sırada Kardeşlerim, üçüncü sırada ise Kardeşlerim dizisinin özeti yer aldı. AB sıralamasında da birinci sırada Gönül Dağı, ikinci sırada Kardeşlerim, üçüncü sırada ise Güldür Güldür Show yer aldı. 20+ABC1 seyirci grubunda ise birinci sırada Gönül Dağı, ikinci sırada Kardeşlerim, üçüncü sırada Gülbin Tosun İle FOX Ana Haber Hafta Sonu yer aldı.

20 Mayıs Cumartesi Reyting sonuçları

20 mayıs reyting-sonuclari

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

20 Mayıs Cumartesi Reyting sonuçları: Gönül Dağı Yine Birinci! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Edremit’te Aşık Veysel Parkı açıldı- Güncel Haberler Yapay Zekâ Teknolojileri Dijital Dönüşümü Hızlandıracak- Güncel Haberler Büyükşehir Belediyesi ‘Sigara Bırakma Günü’ nedeniyle seminer düzenleyecek- Güncel Haberler TSB ve TESK İş Birliği ile “Esnafa Sigorta Eğitimi”- Güncel Haberler VFŞL 8. hafta maçları tamamlandı – Güncel Haberler Patron Orkestranın Başına Geçti, 30 Çalışanıyla Konser Verdi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı? 21 Mayıs Pazar Reyting Sonuçları Merakla Bekleniyor!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat