Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Reyting Yarışında Şampiyon Belli Oldu: İşte 22 Temmuz Cumartesi Gecesinin Zaferi!

Ana Sayfa » Cumartesi Reyting Sonuçları » Reyting Yarışında Şampiyon Belli Oldu: İşte 22 Temmuz Cumartesi Gecesinin Zaferi!
Google News Abone Ol

22 Temmuz cumartesi reyting sonuçları; Dün akşam 22 Temmuz Cumartesi günü yayınlanan programlar arasında gerçekleşen reyting yarışının sonuçları açıklandı. En çok izlenen dizi ve programlar belirlendi.

cumartesi reyting

TV8’de yayınlanan “MasterChef Türkiye All Star” birinci sırada yer alırken, Show TV’de ekranlara gelen “Güldür Güldür Show” ikinci sırada yer aldı. Üçüncü sırayı ise “Fox Ana Haber Hafta Sonu” programı elde etti. AB kategorisinde de aynı sıralama geçerli oldu. “MasterChef Türkiye All Star” birinci sırada yer alırken, “Güldür Güldür Show” ikinci sırada ve “Fox Ana Haber Hafta Sonu” üçüncü sırada yer aldı.

22 Temmuz Cumartesi Reyting sonuçları

22-temmuz-cumartesi-reyting-sonuclari

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

Reyting Yarışında Şampiyon Belli Oldu: İşte 22 Temmuz Cumartesi Gecesinin Zaferi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Festival Çadırlarında El Emeği Ürünler Sergilendi- Güncel Haberler Vodafone Türkiye’den 5G ve Fiber Ekonomik Etki Analizleri- Güncel Haberler Spor okulları antrenörlerine hizmet içi eğitim- Güncel Haberler Başkent Kültür Yolu Festivali’nde Tosca Fırtınası Esti- Güncel Haberler “Cuma İş Çıkışı” Konserinde İzmir’de Hey! Douglas Sahne Aldı- Güncel Haberler “Ekonomik kriz çözülürse, tüm sorunlar ortadan kalkar”- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat