Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

Ana Sayfa » Reyting » 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!
Google News Abone Ol
23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

23 Mayıs Salı akşamı televizyon ekranlarında birbirinden güzel diziler ve programlar yer aldı. Total, AB ve ABC sıralamalarında en çok izlenen yapımlar merakla bekleniyordu. İşte dün akşamın reyting sonuçları:

Total’de birinci sırada Atv’de yayınlanan “Ben Bu Cihana Sığmazam” adlı yapım yer alırken, ikinci sırada Kanal D’nin “Üç Kız Kardeş” programı ve üçüncü sırada “Atv Ana Haber” bulunuyor.

AB’de ise reyting sonuçlarında birinci sırada Show TV’nin “Aile” adlı programı yer alırken, ikinci sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” ve üçüncü sırada “Ben Bu Cihana Sığmazam” adlı yapım bulunuyor.

20+ABC1 grubunda ise ilk sırada “Aile”, ikinci sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” ve üçüncü sırada “Ben Bu Cihana Sığmazam” yer aldı.

Dün akşamın reyting sonuçlarına göre, Atv’nin “Ben Bu Cihana Sığmazam” adlı yapımı geniş bir izleyici kitlesi tarafından tercih edildi. Ancak Show TV’nin “Aile” adlı programı da AB grubunda birinci sıraya yerleşerek başarılı bir performans sergiledi. İzleyiciler, bu yapımları büyük bir ilgiyle takip etti. Reyting sıralamalarında üst sıralarda yer alan diğer yapımlar ise Kanal D’nin “Üç Kız Kardeş” programı ve Fox Ana Haber bülteniydi.

23 Mayıs Salı Reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM
1 BEN BU CIHANA SIGMAZAM ATV
2 UC KIZ KARDES KANAL D
3 ATV ANA HABER ATV
4 AILE SHOW TV
5 ESRA EROL’DA ATV
6 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
8 BEN BU CIHANA SIGMAZAM (OZET) ATV
9 YUREK CIKMAZI TRT 1
10 SURVIVOR TV8

AB İLK 10 PROGRAM
1 AILE SHOW TV
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 BEN BU CIHANA SIGMAZAM ATV
4 UC KIZ KARDES KANAL D
5 AILE (OZET) SHOW TV
6 YUREK CIKMAZI TRT 1
7 ATV ANA HABER ATV
8 ESRA EROL’DA ATV
9 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
10 UC KIZ KARDES (OZET) KANAL D

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM
1 AILE SHOW TV
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 BEN BU CIHANA SIGMAZAM ATV
4 UC KIZ KARDES KANAL D
5 YUREK CIKMAZI TRT 1
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 ESRA EROL’DA ATV
8 AILE (OZET) SHOW TV
9 ATV ANA HABER ATV
10 SURVIVOR TV8

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bakü’de Kenan Doğulu’ya Sevgi Sseli- Güncel Haberler 6. Çalı Köy Filmleri Festivali başladı- Güncel Haberler Ağır Sanayi Tesislerine Etkin Çözüm: GAL Havalandırma Üniteleri- Güncel Haberler Sınırsız TikTok Türkiye’de ilk kez ve sadece Vodafone’da- Güncel Haberler Bilim Zeytinburnu ‘Osmangazi Bilim Şenliği’nde- Güncel Haberler Yenilenen Land Rover Discovery Türkiye’de

REYTING SONUÇLARI

27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı?

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat