25 Kasım Cuma günlük reyting sonuçları belli oldu mu?

26.11.2022

0 Yorum

25 Kasım cuma günlük reyting sonuçları merak ile bekleniyor. 25 Kasım Cuma Tv’de birbirinden farklı ve iddialı programlar, diziler ve filmler yer aldı. ATV ekranlarında sabah kuşağında Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınlanırken akşam ise Yalnız Kurt dizisi ekrana geldi. Kanal D sabah kuşağında Neler Oluyor Hayatta? ekrana gelirken, akşam kuşağında Örümcek Adam sinema filmi […]

25 Kasım Cuma günlük reyting sonuçları belli oldu mu?

25 Kasım cuma günlük reyting sonuçları merak ile bekleniyor. 25 Kasım Cuma Tv’de birbirinden farklı ve iddialı programlar, diziler ve filmler yer aldı. ATV ekranlarında sabah kuşağında Müge Anlı ile Tatlı Sert yayınlanırken akşam ise Yalnız Kurt dizisi ekrana geldi. Kanal D sabah kuşağında Neler Oluyor Hayatta? ekrana gelirken, akşam kuşağında Örümcek Adam sinema filmi ekrana geldi. Star TV ekranlarında sabah kuşağında Sabahın Sultanı Seda Sayan yayınlanırken, akşam kuşağında ise Yalı Çapkını dizisi yayından oldu. Fox Tv’de ise sabah kuşağında Çağla ile Yeni Bir Gün ekrana gelirlen, akşam kuşağında ise İyilik dizisi ekrana geldi. Show TV’de sabah kuşağında Bu Sabah programı yer alırken, akşam kuşağında Kızılcık Şerbeti isimli dizi ekrana geldi. TRT 1’de ise 2022 Dünya Kupası Grup Eleme Maçları “Hollanda-Ekvador” ekrana geldi. TV 8’de ise MasterChef Türkiye yeni bölümüyle seyirciyle buluştu. 25 Kasım Cuma günlük reyting sonuçları merakla bekleniyor.

25 Kasım Cuma Günlük reyting sonuçları

25 kasım cuma günlük reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reytingtv.com

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

Yazar: Murat TUNÇ

Murat TUNÇSurda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes, Ey kahpe rüzgar artık ne yönden esersen es

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ