Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

25 Temmuz Pazartesi Reyting sonuçları

Ana Sayfa » Pazartesi reyting sonuçları » 25 Temmuz Pazartesi Reyting sonuçları
Google News Abone Ol

25 Temmuz reyting sonuçları çıktı! Tv gündemini takip edenler ve dizi fanları tarafından merakla takip edilen reyting verileri açıklandı. Hangi yapımların ilk sıralamalara yerleştiği merak konusu.

25 Temmuz tarihinde yayınlanan programların reyting sıralaması şöyle; Total reyting grubunda zirvede Fox TV’de izleyiciyle buluşan “Tozluyaka” dizisi, 2. sırada TV8’de ekranlarla buluşan “Masterchef Türkiye”, 3.sırada “Fox Ana Haber” yer aldı. AB’de ise 1.sırada “Masterchef Türkiye”, 2.sırada “Tozluyaka” 3.sırada “Fox Ana Haber” yer aldı.

25 Temmuz Reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 TOZLUYAKA FOX
2 MASTERCHEF TURKIYE TV8
3 FOX ANA HABER FOX
4 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
5 TOZLUYAKA (OZET) FOX
6 SHOW ANA HABER SHOW TV
7 KANAL D ANA HABER KANAL D
8 5. DALGA (Y.S) KANAL D
9 ATES YAGMURU (Y.S) ATV
10 MASTERCHEF TURKIYE OZET TV8

AB İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE TV8
2 TOZLUYAKA FOX
3 FOX ANA HABER FOX
4 SICAK GELISME KANAL D
5 KANAL D ANA HABER KANAL D
6 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
7 MASTERCHEF TURKIYE OZET TV8
8 ASK-I MEMNU (TKR) KANAL D
9 TOZLUYAKA (OZET) FOX
10 CUMHURBASKANI OZEL YAYINI TRT 1

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 MASTERCHEF TURKIYE TV8
2 TOZLUYAKA FOX
3 FOX ANA HABER FOX
4 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
5 MASTERCHEF TURKIYE OZET TV8
6 KANAL D ANA HABER KANAL D
7 SICAK GELISME KANAL D
8 TOZLUYAKA (OZET) FOX
9 ASK-I MEMNU (TKR) KANAL D
10 SHOW ANA HABER SHOW TV

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reytingtv.com

REYTİNG NEDİR?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

İzleyici Ölçümü nedir ?

İzleyici Ölçümünün İngilizce karşılığı Audience Measurement olup, izlenme oranı, izlenme oranı ve benzer verilerin sağlanması amacıyla meydana getirilen ölçümlerin tümüdür.

İzlenme Oranı, İzlenme Payı nedir ?

İzleyici Oranı (reyting) yaklaşık izlenme oranıdır. Bir program diliminde yada vakit diliminde her dakikaya düşen yaklaşık pay.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde  veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

25 Temmuz Pazartesi Reyting sonuçları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Türkiye’de Startup Dünyasında Ocak Ayında Neler Yaşandı?- Güncel Haberler AŞKIN TARİFİ 1. BÖLÜM ANALİZİ İzmir’den 4 takım Amerika yolcusu- Güncel Haberler Uzun bir yaşam artık sır değil: Su Kefiri- Güncel Haberler Demi Lovato, Michele Morrone ve Aitch & Ed Sheeran’dan Yeni Çıkışlar- Güncel Haberler 41. Uluslararası Pınar Çocuk Resim Yarışması çocukları hayallerindeki dünyayı resmetmeye çağırıyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu! Dizilerin Kıyasıya Yarıştığı Gecede Lider Kim? 28 Kasım Reyting Raporu 27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat