Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

27 Ekim 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti ve Arka Sokaklar Hangi Sıralamalarda?

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 27 Ekim 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti ve Arka Sokaklar Hangi Sıralamalarda?
Google News Abone Ol

27 Ekim 2023 tarihinde açıklanan reyting sonuçları, medya ve televizyon izleyicileri tarafından ilgiyle beklenen bir olaydı. Bu sonuçlar, televizyon programları, yarışmalar ve haber bültenlerinin izlenme performanslarını gösteren verileri içeriyordu. İzlenme listelerinde 27 Ekim tarihinin en çok tercih edilen programları belirlendi ve merakla beklenen hangi kanalın en fazla izlendiği de ortaya çıktı.

27 ekim cuma reyting sonuçları

Total reyting sonuçlarına göre, 1. sırayı Star TV’de yayınlanan “Yalı Çapkını” programı elde etti. 2. sıra ise Show TV’nin “Kızılcık Şerbeti” programına aitti. Atv kanalının “Müge Anlı Tatlı Sert” programı ise 3. sırayı aldı. AB grubu reytinglerine bakıldığında ise 1. sırayı “Kızılcık Şerbeti” programı elde etti. 2. sıra, “Yalı Çapkını” programının oldu ve 3. sırada yine “Müge Anlı Tatlı Sert” programı yer aldı.

Her gün olduğu gibi, izleyicilerin tercihleri, 27 Ekim tarihindeki televizyon programlarının sıralamalarını belirledi. Bu sonuçlar, televizyon endüstrisindeki program yapımcıları ve kanalları için büyük bir öneme sahipti.

27 Ekim 2023 Reyting Sonuçları

27 ekim cuma reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

27 Ekim 2023 Reyting Sonuçları: Yalı Çapkını, Kızılcık Şerbeti ve Arka Sokaklar Hangi Sıralamalarda? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Haftalık Dizi Reytingleri – 13-19 Eylül 2021 Haftanın En Çok İzlenen Dizileri 2 Temmuz Buca’da unutulmadı- Güncel Haberler Daha geniş bir görüntüleme alanı sunan Galaxy Z Fold2’nin ortaya çıkışının hikâyesi!- Güncel Haberler ESET, siber suçluların kripto paraları çalma planını ortaya çıkardı- Güncel Haberler Alarko Carrier’ın Düzenlediği “Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması” Başladı- Güncel Haberler Keleş: Tarım Arazilerinin Yok Edilmesine Kimler Göz Yumuyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  2 Aralık Cumartesi Reyting sonuçları Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu! Dizilerin Kıyasıya Yarıştığı Gecede Lider Kim? 28 Kasım Reyting Raporu 27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat