Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı?

Ana Sayfa » Cumartesi Reyting Sonuçları » 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı?
Google News Abone Ol

27 Mayıs 2023 Cumartesi gününün reyting sonuçları açıklandı ve en çok izlenen programlar belli oldu.

Total’de birinci sırayı TRT 1’de yayınlanan “Gönül Dağı” aldı, ikinci sırada ise ATV’de ekrana gelen “Kardeşlerim” yer aldı. Üçüncü sırayı ise “Gönül Dağı” özet bölümü elde etti.

AB’de ise birinci sırayı yine “Gönül Dağı” kazandı. İkinci sırada “Kardeşlerim” yer alırken, üçüncü sırayı “Güldür Güldür Show” aldı.

20+ABC izleyici grubunda ise birinci sıra yine “Gönül Dağı”nın oldu. İkinci sırada “Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu” yer alırken, üçüncü sırayı “Kardeşlerim” elde etti.

27 Mayıs Cumartesi Gününün Reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Çiğli Tramvay hattı çalışmaları nedeniyle trafikte yeni düzenleme- Güncel Haberler “Okul Çağındaki Çocukların Beslenme Alışkanlıkları, Gelecekteki Sağlıklarını Etkiliyor”- Güncel Haberler Ağva Deresi Kenarı Rekreasyon Çalışması Devam EDdiyor- Güncel Haberler Alışan Lojistik’ten Renault Trucks Yeni T Evo İle Büyük Filo Yatırımı- Güncel Haberler Samsung TV’ler, eğlenceyi evlere getirmeye devam ediyor Sağlıklı yaşam için güvenli süt önemli- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat