Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

27 Ocak 2023 Cuma Reyting Sonuçları!

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 27 Ocak 2023 Cuma Reyting Sonuçları!
Google News Abone Ol
27 Ocak 2023 Cuma Reyting Sonuçları!

27 Ocak 2023 Cuma gününün reyting sonuçları açıklandı. Total reyting grubunda 1.sırada Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluşan Yalı Çapkını dizisi 2. sırada Atv ekranlarında ekrana gelen Ateş Kuşları dizisi 3.sırada Yalı Çapkını dizisinin özeti yer aldı.

AB reyting grubunda zirvede Yalı Çapkını dizisi, 2.sırada Ateş Kuşları dizisi, 3.sırada Show TV’de yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi yer aldı.

20+ABC1 izleyici grubunda ise birinci sırada “Yalı Çapkını”, ikinci sırada “Ateş Kuşları”, üçüncü sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” yer aldı.

27 Ocak Cuma Reyting sonuçları

27 OCAK 2023 TOTAL REYTİNG SONUÇLARI

1 YALI ÇAPKINI
2 ATEŞ KUŞLARI
3 YALI ÇAPKINI (ÖZET)
4 ESRA EROL’DA
5 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT
6 SELCUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER
7 ATEŞ KUŞLARI (ÖZET)
8 ATV ANA HABER
9 KIZILCIK ŞERBETİ
10 SHOW ANA HABER

27 OCAK 2023 AB REYTİNG SONUÇLARI

1 YALI ÇAPKINI
2 ATEŞ KUŞLARI
3 KIZILCIK ŞERBETİ
4 SELCUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER
5 YALI ÇAPKINI (ÖZET)
6 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT
7 ATV ANA HABER
8 ESRA EROL’DA
9 ATEŞ KUŞLARII (ÖZET)
10 KIZILCIK ŞERBETİ (ÖZET)

27 OCAK 2023 ABC REYTİNG SONUÇLARI

1 YALI ÇAPKINI
2 ATEŞ KUŞLARI
3 SELCUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER
4 MÜGE ANLI İLE TATLI SERT
5 KIZILCIK ŞERBETİ
6 YALI ÇAPKINI (ÖZET)
7 ESRA EROL’DA ATV
8 ATEŞ KUŞLARI (ÖZET)
9 ATV ANA HABER
10 KIZILCIK ŞERBETİ (ÖZET)

Reytingler hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izlenme durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

 

27 Ocak 2023 Cuma Reyting Sonuçları! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İstanbul’da koşup köy okullarını destekleyecekler- Güncel Haberler İKLEV’in yeni merkezi açıldı- Güncel Haberler Capgras Sendromu ilişkileri bozuyor ve tehlike oluşturuyor- Güncel Haberler Online diyet nedir? Sincan’da Ramazan Dolu Dolu Yaşanıyor- Güncel Haberler İstismar mağduru çocuğun mahremiyetine özen gösterilmeli!- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu! 28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat