Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

28 Kasım Pazartesi reyting sonuçları: Yasak Elma, Esra Erol’da Alpaslan Büyük Selçuklu

Ana Sayfa » Pazartesi reyting sonuçları » 28 Kasım Pazartesi reyting sonuçları: Yasak Elma, Esra Erol’da Alpaslan Büyük Selçuklu
Google News Abone Ol
28 Kasım Pazartesi reyting sonuçları: Yasak Elma, Esra Erol’da Alpaslan Büyük Selçuklu

Tv dizilerini filmlerini ve programlarını takip eden vatandaşlar ve dizi fanları büyük bir heyecanla günlük reyting takibi yapıyor. Bu sebeple, 28 Kasım Pazartesi reyting sonuçları büyük bir merakla araştırılıyor. İşte, 28 Kasım Pazartesi reyting sonuçları! ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reyting sonuçları… Ayrıntılar haberimizde…

Total’de 1.sırada TRT1’de izleyiciyle buluşan “Portekiz-Uruguay FİFA 2022 Dünya Kupası Karşılaşması”, 2. sırada Atv’de ekrana gelen “Esra Erol’da”, 3.sırada Atv’de yayınlanan “Bir Küçük Gün Işığı” yer aldı.

AB’de ise 1.sırada “Portekiz-Uruguay FİFA 2022 Dünya Kupası Karşılaşması”, 2.sırada TRT1’de ekrana gelen “Brezilya-İsviçre FİFA 2022 Dünya Kupası Karşılaşması” 3.sırada TV8’de yayınlanan “Masterchef Türkiye” yer aldı.

20+ABC1 izleyici grubunda ise birinci sırada “Portekiz-Uruguay FİFA 2022 Dünya Kupası Karşılaşması”,, ikinci sırada “Brezilya-İsviçre FİFA 2022 Dünya Kupası Karşılaşması”, üçüncü sırada “Bir Küçük Gün Işığı” yer aldı.

28 kasım pazartesi reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM
1 PORTEKIZ-URUGUAY FIFA 2022 DUNYA KUPASI KARSILASMASI TRT 1
2 ESRA EROL’DA ATV
3 BIR KUCUK GUN ISIGI ATV
4 YASAK ELMA FOX
5 ATV ANA HABER ATV
6 BREZILYA-ISVICRE FIFA 2022 DUNYA KUPASI KARSILASMASI TRT 1
7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
8 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
9 MASTERCHEF TURKIYE TV8
10 YASAK ELMA (OZET) FOX

AB İLK 10 PROGRAM
1 PORTEKIZ-URUGUAY FIFA 2022 DUNYA KUPASI KARSILASMASI TRT 1
2 BREZILYA-ISVICRE FIFA 2022 DUNYA KUPASI KARSILASMASI TRT 1
3 MASTERCHEF TURKIYE TV8
4 YASAK ELMA FOX
5 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 ESRA EROL’DA ATV
8 BIR KUCUK GUN ISIGI ATV
9 FIFA DUNYA KUPASI KATAR 2022 KUPA SAATI TRT 1
10 ATV ANA HABER ATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM
1 PORTEKIZ-URUGUAY FIFA 2022 DUNYA KUPASI KARSILASMASI TRT 1
2 BREZILYA-ISVICRE FIFA 2022 DUNYA KUPASI KARSILASMASI TRT 1
3 BIR KUCUK GUN ISIGI ATV
4 MASTERCHEF TURKIYE TV8
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 YASAK ELMA FOX
7 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
8 ESRA EROL’DA ATV
9 ATV ANA HABER ATV
10 YASAK ELMA (OZET) FOX

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reytingtv.com

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

28 Kasım Pazartesi reyting sonuçları: Yasak Elma, Esra Erol’da Alpaslan Büyük Selçuklu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Seher Onay’ın sunduğu Dokun Hayata’nın konuğu “Şahverdi Ali Eren’di- Güncel Haberler Kelebek Mobilya müşteri memnuniyeti yüzde 90 seviyelerinde- Güncel Haberler Bursa’nın En Büyük Millet Bahçesi Şehrin Ortak Sinerjisiyle Yükseliyor- Güncel Haberler ‘2021 yılı 4.çeyrek bilanço anketi’ sonuçlarını açıkladı- Güncel Haberler Zirvenin Tek Sahibi Kuruluş Osman 5 Ekim’de Dönüyor! 2. Luma Kısa Film Festivali için Geri Sayım Başladı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu? 31 Mayıs 2023 Çarşamba Günü Televizyon Reyting Savaşı: Hangi Yapım Birinci Oldu? 30 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam Total’de Lider! 29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat