Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

28 Temmuz Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte En Çok İzlenen Yapımlar!

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 28 Temmuz Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte En Çok İzlenen Yapımlar!
Google News Abone Ol

Reyting sonuçları açıklandı mı? Kısmet, Hayatımın Neşesi, MasterChef All Star 28 Temmuz reyting birincisi kim? Seyirciler tarafından merakla beklenen reyting sonuçları nihayet açıklandı.

28 Temmuz Cuma günü televizyon ekranlarında birbirinden iddialı yapımlar yayınlandı. Kısmet, Hayatımın Neşesi, MasterChef All Star, Düğün Dernek, Kapıcılar Kralı, Creed2: Efsane yükseliyor, Pele: Bir Efsanenin Doğuşu gibi yapımlar izleyicilerin ilgisini çekti. Ancak, hangi yapımın birinci olduğu ve en çok izlenen yapımların hangileri olduğu merak konusu oldu. Reyting sonuçları seyirciler tarafından arama motorlarında sorgulanmaya başlandı. 28 Temmuz Cuma gününe ait reyting sonuçlarına göre en çok izlenen yapımlar belli oldu. Hangi yapımın birinci olduğu ve detaylar ise aşağıda yer alıyor.

28 Temmuz Reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

28 Temmuz Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte En Çok İzlenen Yapımlar! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Haydi çocuklar şenliğe!  Bayraklı’da ‘Çocuk Korosu’ kuruluyor- Güncel Haberler Sınav kaygısına dört formül- Güncel Haberler Aydın Büyükşehir Belediyesi Ücretsiz Üniversite Deneme Sınavı Düzenledi- Güncel Haberler Sığacık Müjdat Gezen’i ayakta alkışladı- Güncel Haberler Julia Sena Yamanoğlu: İslamı bulduğumda kendimi buldum- Güncel Haberler 5 Ağustos Perşembe Reyting Sonuçları! Kazara Aşk mı? Seksenler mi?

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat