Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

29 Nisan 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte Top 10 Yapım!

Ana Sayfa » Cumartesi Reyting Sonuçları » 29 Nisan 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte Top 10 Yapım!
Google News Abone Ol

29 Nisan 2023 Cumartesi günü reyting sonuçları açıklandı ve Total’de birinci sırada TRT 1’in sevilen dizisi “Gönül Dağı” yer aldı. İkinci sırada ise ATV’nin ilgiyle takip edilen yapımı “Kardeşlerim” bulunurken, üçüncü sırada da “Kardeşlerim” özet bölümü yer aldı.

AB’de ise “Gönül Dağı” birinci sırayı alırken, ikinci sırada yine “Kardeşlerim” yer aldı. Üçüncü sırada ise “Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu” programı kendine yer buldu.

20+ABC1 izleyici grubunda ise birinci sıra yine “Gönül Dağı”nın oldu. İkinci sırada “Kardeşlerim” yer alırken, üçüncü sırada ise “Gülbin Tosun İle Fox Ana Haber Hafta Sonu” programı izleyiciler tarafından tercih edildi.

29 Nisan 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

29 Nisan 2023 Cumartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte Top 10 Yapım! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Büyükşehir Belediyesi’nden türkü dolu gece – Güncel Haberler Fin Fotoğrafçı Hirvonen’den Geceleri En İyi Kareleri Yakalamak İsteyenlere Tavsiyeler- Güncel Haberler Çocuğunuzun Sağlık Durumu Tırnaklarına Yansıyabilir- Güncel Haberler Ünlü Yazar ve Oyuncu Yenişehirlioğlu, Kültür ve Sanat Günleri Programına Konuk Oldu- Güncel Haberler Vodafone Red’e Gelenlere 3 Ay Netflix Hediye- Güncel Haberler İELEV Yeni Yönetim Kurulu, Ahmet Argun Başkanlığında Göreve Başlayacak- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat