Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu

Ana Sayfa » Cumartesi Reyting Sonuçları » 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu
Google News Abone Ol

30 Eylül Cumartesi reyting sonuçları merakla bekleniyordu. Birbirine yakın mücadele eden dizilerin izleyicileri sonuçları heyecanla bekliyordu. Gönül Dağı, Kardeşlerim, Kader Bağları, İsyan ve MasterChef All Star gibi popüler yapımların yeni bölümleri ekranlara gelmişti. Reyting sonuçları sonunda açıklandı, peki birinci hangi yapım oldu? İşte 30 Eylül Cumartesi gününün reyting sonuçları:

Total’de 1. sırayı TRT 1’in sevilen dizisi “Gönül Dağı” aldı, 2. sırada atv’de yayınlanan “Kardeşlerim” yer aldı ve 3. sırada ise “Gönül Dağı” özet bölümü bulunuyordu. AB kategorisinde ise 1. sırada yine “Gönül Dağı” yer alırken, 2. sırada “MasterChef Türkiye All Star” ve 3. sırada “Kardeşlerim” vardı. Fox’un yeni dizisi Kader Bağları ise Total’de 8. sırada, AB’de 7. sırada ve ABC’de 7. sırada yer almıştı.

30 Eylül Cumartesi gününe ait reyting sonuçları izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor.

30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları

30 eylül cumartesi reyting sonuçları

30 eylül cumartesi reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Cem Yılmaz 2021 Yılını Zorlu PSM’de Bitiriyor!- Güncel Haberler 60. Yıl Avrupa Marka Ödülleri ayakta alkışlandı- Güncel Haberler Ormanya’ya yaya üstgeçidi yapımına başlandı- Güncel Haberler “DİLBERAY”: Vizyona girdiği ilk hafta sonu elde ettiği hasılatla GİŞENİN LİDERİ OLDU- Güncel Haberler Ramazan’da Sağlıklı Beslenin İZODER Başkanı Emrullah Eruslu: “Depremin yıkıcı etkisini binalarımızı korozyona karşı koruyarak önleyebiliriz”- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var? 2 Aralık Cumartesi Reyting sonuçları Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat