31 Ekim 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları

01.11.2022

0 Yorum

31 Ekim Pazartesi Tv’de birbirinden iddialı programlar, diziler, filmler ve haber bültenleri yer aldı. ATV’nin sabah kuşağında Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yayınlanırken akşam ise Bir Küçük Gün Işığı dizisi yer aldı. Kanal D’nin sabah kuşağında Neler Oluyor Hayatta? programı yer alırken, akşam kuşağında ise Hızlı ve Öfkeli 7 filmi ekranda oldu. Star TV’de […]

31 Ekim 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları

31 Ekim Pazartesi Tv’de birbirinden iddialı programlar, diziler, filmler ve haber bültenleri yer aldı. ATV’nin sabah kuşağında Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yayınlanırken akşam ise Bir Küçük Gün Işığı dizisi yer aldı. Kanal D’nin sabah kuşağında Neler Oluyor Hayatta? programı yer alırken, akşam kuşağında ise Hızlı ve Öfkeli 7 filmi ekranda oldu. Star TV’de sabah kuşağında Sabahın Sultanı Seda Sayan programı yayınlanırken, akşam kuşağında ise Yalı Çapkını dizisi ekrana geldi.

Fox Tv ekranlarında; Çalar Saat ve Fox Ana Haber oldu. Akşam kuşağında ise Yasak Elma dizisi ekrana geldi. TRT 1 ekranlarında ise Alparslan Büyük Selçuklu dizisi ekranda oldu. Show TV’de sabah kuşağında Aslı Hünel ile Gelin Evi programı yer alırken, akşam kuşağında Kızılcık Şerbeti dizisi yayına girdi.

TV 8’de ise MasterChef Türkiye yeni bölümüyle izleyiciyle buluştu. Reyting sonuçları ile Total, AB, ABC1 sıralama açıklanmaya devam ediyor. Böyle iddialı yaypımların olduğu bir günde reyting birincisi olan yapım merak konusu. Dizilerin hayranları ve fanları da reytinglerde zirve kimin oldu, dünün reyting sıralaması nasıl gibi sorulara yanıt arıyor. İşte 31 Ekim 2022 Pazartesi reyting sonuçları

31 Ekim 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM
1 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
2 YASAK ELMA FOX
3 BIR KUCUK GUN ISIGI ATV
4 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
5 ESRA EROL’DA ATV
6 YASAK ELMA (OZET) FOX
7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
8 MASTERCHEF TURKIYE TV8
9 BIR KUCUK GUN ISIGI (OZET) ATV
10 KANAL D ANA HABER KANAL D

AB İLK 10 PROGRAM
1 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 YASAK ELMA FOX
4 MASTERCHEF TURKIYE TV8
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 BIR KUCUK GUN ISIGI ATV
7 YASAK ELMA (OZET) FOX
8 ESRA EROL’DA ATV
9 KANAL D ANA HABER KANAL D
10 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU (OZET) TRT 1

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM
1 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 YASAK ELMA FOX
4 MASTERCHEF TURKIYE TV8
5 BIR KUCUK GUN ISIGI ATV
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 YASAK ELMA (OZET) FOX
8 ESRA EROL’DA ATV
9 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU (OZET) TRT 1
10 KANAL D ANA HABER KANAL D

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00de Reyting Tvde sizlerle. Not: TİAKın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reytingtv.com

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçeye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiyede daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiyede reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

Yazar: Murat TUNÇ

Murat TUNÇSurda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes, Ey kahpe rüzgar artık ne yönden esersen es

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ