Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

31 Ekim – 6 Kasım Haftalık reyting sıralaması: Total’de Yalı Çapkını, Gönül Dağını yerinden etti

Ana Sayfa » Reyting » Haftalık reyting sonuçları » 31 Ekim – 6 Kasım Haftalık reyting sıralaması: Total’de Yalı Çapkını, Gönül Dağını yerinden etti
Google News Abone Ol
31 Ekim – 6 Kasım Haftalık reyting sıralaması: Total’de Yalı Çapkını, Gönül Dağını yerinden etti

31 Ekim pazartesi ile 6 Kasım pazar günü yayınlanan dizilerin haftalık reyting sıralamasını sizler için araştırdık.

31 Ekim pazartesi, 6 Kasım pazar tarihleri arası total grupta haftanın en çok izlenen dizisi Star Tv’nin dizilerinden Yalı Çapkını dizisi oldu. İkinci sırada Gönül Dağı dizisi olurken, Üçüncü sırada Atv’nin sevilen dizilerinden Kardeşlerim dizisi oldu.

Haftalık Dizi Reyting Sıralaması Total

1Yalı ÇapkınıStar TVCuma
2Gönül DağıTRT 1Cumartesi
3KardeşlerimATVCumartesi
4Ben Bu Cihana SığmazamATVSalı
5Üç Kız KardeşKanal DSalı
6YargıKanal DPazar
7TeşkilatTRT 1Pazar
8Alparslan: Büyük SelçukluTRT 1Pazartesi
9Yasak ElmaFOXPazartesi
10AldatmakATVPerşembe

31 Ekim pazartesi, 6 Kasım pazar tarihleri arasında AB reyting grubunda en çok izlenen dizi Trt 1 ekranlarının duygusal dizisi Gönül Dağı birinci sırada yerini aldı. Yalı Çapkını dizisi ikinci sırada yerini alırken, Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı üçüncü sırada yerini aldı.

Haftalık Dizi Reyting Sıralaması AB

1Gönül DağıTRT 1Cumartesi
2Yalı ÇapkınıStar TVCuma
3YargıKanal DPazar
4TeşkilatTRT 1Pazar
5Alparslan: Büyük SelçukluTRT 1Pazartesi
6Üç Kız KardeşKanal DSalı
7Camdaki KızKanal DPerşembe
8Ben Bu Cihana SığmazamATVSalı
9Yasak ElmaFOXPazartesi
10AldatmakATVPerşembe

31 Ekim pazartesi, 6 Kasım pazar tarihleri arasında ABC1 grubunda haftanın en çok izlenen dizisi Trt 1 ekranalarının sevilen dizilerinden Gönül Dağı oldu. İkinci sırada Yalı Çapkını Üçüncü sırada Yargı dizisi yerini aldı

Haftalık Dizi Reyting Sıralaması ABC1

1Gönül DağıTRT 1Cumartesi
2Yalı ÇapkınıStar TVCuma
3YargıKanal DPazar
4Alparslan: Büyük SelçukluTRT 1Pazartesi
5TeşkilatTRT 1Pazar
6Üç Kız KardeşKanal DSalı
7Ben Bu Cihana SığmazamATVSalı
8Camdaki KızKanal DPerşembe
9Yasak ElmaFOXPazartesi
10Gelsin Hayat Bildiği GibiShow TVPerşembe

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reytingtv.com

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

31 Ekim – 6 Kasım Haftalık reyting sıralaması: Total’de Yalı Çapkını, Gönül Dağını yerinden etti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Mitsubishi Electric Net Sıfır Enerjili Test Merkezi, Yıllık Enerji Tüketimini 0’ın Altına Düşürdü- Güncel Haberler Keleş: CHP, 7. Duruşmaya da Tam Katılım Sağlayacak- Güncel Haberler Samsung Mobil Ürünler Yetkili Servis merkezleri patili dostlarımızın da yanında!- Güncel Haberler Sağlıklı Menopoz İçin Altın Öneriler- Güncel Haberler mor ve ötesi, İstanbul’daki Sessizliğini Zorlu PSM’de Gerçekleştireceği Yılbaşı Konseriyle Bozacak!- Güncel Haberler Kocaeli baştanbaşa temizleniyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Takipçileri Merakla Bekliyor: 2 Haziran Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı Mı? 1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu? 31 Mayıs 2023 Çarşamba Günü Televizyon Reyting Savaşı: Hangi Yapım Birinci Oldu? 30 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam Total’de Lider!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat