Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

31 Mart Cuma Reyting sonuçları

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 31 Mart Cuma Reyting sonuçları
Google News Abone Ol
31 Mart Cuma Reyting sonuçları

31 Mart Cuma Tv’de ekranda olan dizi ve filmler reyting sonuçları birinciliği için kapıştı. Peki 31 Mart 2023 Cuma reyting sonuçları açıklandı mı, kim birinci oldu? Kızılcık Şerbeti mi, Yalı Çapkını mı, Yıldız De Bana mı? İşte reyting sonuçları listesi.

31 Mart Cuma Reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingleri. Bizdeki manasıyla reyting kelimesinin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reyting’ini belirler.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

31 Mart Cuma Reyting sonuçları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Büyükşehirden Otobüs Şoförlerine İletişim ve Öfke Kontrolü Semineri- Güncel Haberler Bayrampaşa’dan Bilecik’e kültür gezileri- Güncel Haberler Türkiye’de organik kelimesi suistimal ediliyor Nevşehir Belediyesi Kitap Fuarı’na geri sayım- Güncel Haberler “Lütfen bana hediye yerine kütüphanelerimize kitap getirin”- Güncel Haberler ”Sağlık ve sosyal hizmetlerde Kocaeli çok başarılı hizmetler yapıyor”- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı? 21 Mayıs Pazar Reyting Sonuçları Merakla Bekleniyor!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat