Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

31 Ocak Salı Reyting sonuçları çıktı!

Ana Sayfa » Reyting » 31 Ocak Salı Reyting sonuçları çıktı!
Google News Abone Ol
31 Ocak Salı Reyting sonuçları çıktı!

31 Ocak salı reyting sonuçları nasıl oldu? Günün en çok izlenen yapımı hangisi?  31 Ocak salı günü yayınlanan dizi, filmi haber ve diğer programların reyting sonuçları açıklandı.

31 Ocak Salı Reyting sonuçları

31 ocak salı reyting

31 ocak salı reyting

Total reyting sıralamasında 1.sırada Atv’de izleyiciyle buluşan “Esra Erol’da”, 2. sırada Atv’de ekrana gelen “Ben Bu Cihana Sığmazam”, 3.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber” yer aldı.

AB reyting sıralamasında ise 1.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber”, 2.sırada TRT1’de yayınlanan “Yürek Çıkmazı”, 3.sırada Atv’de ekrana gelen “Müge Anlı İle Tatlı Sert” yer aldı.

Reytingler hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izlenme durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

 

 

31 Ocak Salı Reyting sonuçları çıktı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

“Meslek arayışı kimlik arayışının önüne geçmesin”- Güncel Haberler 16 Ağustos Pazartesi Reyting Sonuçları! Kalp Yarası mı? Aşkın Tarifi mi? Gölcük Belediyesi “100.Yılında DERGÂH DERGİSİ” Kitabını Yayımladı- Güncel Haberler İşitme kaybı tedavisinde erken tanı çok önemli- Güncel Haberler KURULUŞ OSMAN 85. BÖLÜM  OSMAN BEY, EZELİ DÜŞMANLARI VEZİR ALEMŞAH VE GEYHATU’YLA HESAPLAŞIYOR! “Konya, Merkezi Hükümetle Koordinasyonu En İyi Sağlayan İl Oldu”- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu! 28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat