Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

4 Şubat Cumartesi Reyting sonuçları! Kardeşlerim mi, Gönül Dağı mı, Dokuz Oğuz mu?

Ana Sayfa » Cumartesi Reyting Sonuçları » 4 Şubat Cumartesi Reyting sonuçları! Kardeşlerim mi, Gönül Dağı mı, Dokuz Oğuz mu?
Google News Abone Ol
4 Şubat Cumartesi Reyting sonuçları! Kardeşlerim mi, Gönül Dağı mı, Dokuz Oğuz mu?

4 Şubat Cumartesi reyting sonuçları NASIL OLDU? Tv gündemini takip edenler, dizi fanları ve Tv izleyicileri tarafından takip edilen reyting sonuçları çıktı. Dizilerin, filmlerin, haber bültenlerinin ve yarışma programlarının ilk sıralarda yer almak için mücadele ettikleri reytinglerde 4 Şubat’ın liderleri belli oldu. Peki, dün en çok hangi dizi ve program izlendi? İşte günün reyting sonuçları, total, AB ve ABC1 reyting sıralaması…

4 Şubat tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Total’de en çok izlenen proje “Gönül Dağı” dizisi olurken, 2. sırada ise Kardeşlerim dizisi yer aldı.

4 Şubat Cumartesi Reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 GONUL DAGI TRT 1

2 KARDESLERIM ATV

3 GONUL DAGI (OZET) TRT 1

4 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX

5 KARDESLERIM ÖZET ATV

6 DOKUZ OĞUZ FOX TV

7 SHOW ANA HABER SHOW TV

8 DOKUZ OĞUZ ÖZETİ FOX TV

9 SURVİVOR TV8

10 ATV ANA HABER ATV

AB İLK 10 PROGRAM

1 GONUL DAGI TRT 1

2 GONUL DAGI (OZET) TRT 1

3 KARDESLERIM ATV

4 GULDUR GULDUR SHOW SHOW TV

5 DOKUZ OĞUZ FOX TV

6 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX

7 DOKUZ OĞUZ ÖZETİ FOX TV

8 SARKILAR BİZİ SÖYLER KANAL D

9 GULDUR GULDUR SHOW ÖZETİ SHOW TV

10 SURVIVOR TV8

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 GONUL DAGI TRT 1

2 GONUL DAGI (OZET) TRT 1

3 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX

4 KARDESLERIM ATV

5 DOKUZ OĞUZ ÖZETİ FOX TV

6 DOKUZ OĞUZ FOX TV

7 GULDUR GULDUR SHOW SHOW TV

8 SURVİVOR TV8

9 GULDUR GULDUR SHOW ÖZETİ SHOW TV

10 SHOW ANA HABER SHOW TV

 

Reytingler hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izlenme durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler

 

 

4 Şubat Cumartesi Reyting sonuçları! Kardeşlerim mi, Gönül Dağı mı, Dokuz Oğuz mu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

OPPO, Reno Serisinin En Yenisi Reno5’i Türkiye’de Satışa Sundu İstanbullular Ada Şarkıları ile Şenlenecek- Güncel Haberler Sessizce işten çıkarılmış olabilirsiniz- Güncel Haberler Zeytinburnu’nda Akdeniz Esintileri- Güncel Haberler Gülinler ile ‘Bir Masada Oturduk’ta haftanın konuğu Nilipek Bir Peri Masalı Bige Kimdir?

REYTING SONUÇLARI

1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu? 31 Mayıs 2023 Çarşamba Günü Televizyon Reyting Savaşı: Hangi Yapım Birinci Oldu? 30 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam Total’de Lider! 29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat