6 Mart Pazartesi Reyting sonuçları

07.03.2023

0 Yorum

6 Mart 2023 Pazartesi reyting sonuçları açıklandı. Total reyting grubunda birinci sırada Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada ise ATV Ana Haber yer aldı. AB’de birinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, ikinci sırada Alparslan Büyük Selçuklu dizisi üçüncü sırada ise Ömer yer aldı. 20+ABC1 izleyici […]

6 Mart Pazartesi Reyting sonuçları

6 Mart 2023 Pazartesi reyting sonuçları açıklandı.

Total reyting grubunda birinci sırada Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada ise ATV Ana Haber yer aldı.

AB’de birinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, ikinci sırada Alparslan Büyük Selçuklu dizisi üçüncü sırada ise Ömer yer aldı.

20+ABC1 izleyici grubunda birinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, ikinci sırada Ömer dizisi üçüncü sırada Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yer aldı.

6 Mart Pazartesi Reyting sonuçları

Medyafaresi

Medyafaresi
Reyting
Abone Ol
6 Mart 2023 Reyting Sonuçları: FOX Haber, Alparslan Büyük Selçuklu, Ömer, Yasak Elma
Medyafaresi.com son dakika reyting haberleri- 6 Mart 2023 günü yayınlanan programların ekran karnesi açıklandı. Diziler ve haber bültenleri arasındaki yarışta reyting sonuçları bakın nasıl şekillendi? Reyting sıralamasında hangi dizi ve programlar zirveye yerleşti? İddialı Yarışmalar ve haber bültenleri ne kadar izlendi? Reyting sonuçları haberimizin detaylarında.
6 Mart 2023 Reyting Sonuçları: FOX Haber, Alparslan Büyük Selçuklu, Ömer, Yasak Elma
07 Mart 2023 10:09

6 Mart 2023 Pazartesi günü yayınlanan programların ve dizilerin reyting sonuçları açıklandı.

Total’de birinci sırada Alparslan Büyük Selçuklu, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada ise ATV Ana Haber yer aldı.

AB’de birinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, ikinci sırada Alparslan Büyük Selçuklu, üçüncü sırada ise Ömer yer aldı.

20+ABC1 izleyici grubunda birinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, ikinci sırada Ömer, üçüncü sırada Alparslan Büyük Selçuklu yer aldı

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 ATV ANA HABER ATV
4 OMER STAR TV
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 YASAK ELMA FOX
7 ESRA EROL’DA ATV
8 BIR KUCUK GUN ISIGI ATV
9 BERAT KANDILI DUA KANAL 7
10 SHOW ANA HABER SHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM

1 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
2 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
3 OMER STAR TV
4 YASAK ELMA FOX
5 ATV ANA HABER ATV
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 BERAT KANDILI DUA KANAL 7
8 SHOW ANA HABER SHOW TV
9 STAR ANA HABER STAR TV
10 ESRA EROL’DA ATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
2 OMER STAR TV
3 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
4 YASAK ELMA FOX
5 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
6 ATV ANA HABER ATV
7 ESRA EROL’DA ATV
8 BERAT KANDILI DUA KANAL 7
9 YASAK ELMA (OZET) FOX
10 SURVIVOR TV8

 

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingleri. Bizdeki manasıyla reyting kelimesinin  bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reyting’ini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hane’lerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

Yazar: Murat TUNÇ

Murat TUNÇSurda bir gedik açtık mukaddes mi mukaddes, Ey kahpe rüzgar artık ne yönden esersen es

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun        jakuzi   Tv yayın akışı  Araç proje İngilizce Kursu Bilgisayar takip programı Boyalı Polyester İplik

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ