Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

7 Ağustos Pazartesi günü reyting sonuçları açıklandı: Ruhun Duymaz dizisinden şaşırtıcı performans!

Ana Sayfa » Pazartesi reyting sonuçları » 7 Ağustos Pazartesi günü reyting sonuçları açıklandı: Ruhun Duymaz dizisinden şaşırtıcı performans!
Google News Abone Ol

Geçtiğimiz Pazartesi günü, televizyon dizileri, filmleri ve haber programları arasındaki reyting yarışı son buldu. Peki, bu yarışı kim önde tamamladı? İşte dünkü reyting sonuçları… Her gün, bir önceki güne ait Total, AB ve ABC reyting sıralamaları belirlenirken, dünkü sonuçlar büyük bir merakla bekleniyordu.

Dün akşam, gündüz kuşağı programları ve çeşitli diziler ekranlarda yerlerini aldı. Güçlü yapımlar arasındaki reyting mücadelesi sona erdi.

İzleyiciler, dünkü reyting sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Peki, en çok izlenen dizi ve programlar hangileriydi dün akşam?

7 Ağustos Pazartesi günü reyting sonuçları şu şekildedir:

Total kategorisinde birinci sırada, TV8 ekranlarında yayınlanan “Masterchef Türkiye All Star” programı yer aldı. İkinci sırada, Kanal D’de gösterilen “Veda Mektubu” dizisi bulunurken, üçüncü sırada ise Fox TV’de izleyiciyle buluşan “Ruhun Duymaz” dizisi yer aldı.

AB kategorisinde ise birinci sırayı yine “Masterchef Türkiye All Star” aldı. İkinci sırada “Veda Mektubu”, üçüncü sırada ise “Ruhun Duymaz” yer aldı.

7 ağustos pazartesi reyting sonuçları

 

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

7 Ağustos Pazartesi günü reyting sonuçları açıklandı: Ruhun Duymaz dizisinden şaşırtıcı performans! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Oyuncular ve Yaratıcılar için Daha Fazla GeForce Dizüstü Bilgisayar Seçeneği- Güncel Haberler Baykoca Ziha Da Bilişim Vadisinde Yerini Aldı- Güncel Haberler LEXUS ile Ayrıcalıklı Sohbetler’in Konuğu Can Çavuşoğlu- Güncel Haberler 13 Temmuz Reyting sonuçları… Bahar Şenliği Kavaklı Sahili Amfi’de Başladı- Güncel Haberler Dell AR Assistant’la cihazınızı nasıl onaracağınızı öğrenin- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat