Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

7 Ekim Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim ve MasterChef! Zirve Kimin?

Ana Sayfa » Cumartesi Reyting Sonuçları » 7 Ekim Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim ve MasterChef! Zirve Kimin?
Google News Abone Ol

7 Ekim reyting sonuçları dün akşam ekranlarda yer alan popüler yapımların izleyici ilgisi doğrultusunda şekillendi. Total, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde sıralamalar farklılık gösterdi.

 

Total kategorisinde, Gönül Dağı birinci sırada yer alırken, Kardeşlerim ikinci sırayı, MasterChef Türkiye All Star ise üçüncü sırayı elde etti.

AB kategorisinde ise Gönül Dağı birinci sırada yer alırken, MasterChef Türkiye All Star ikinci sırayı, Kardeşlerim ise üçüncü sırayı kazandı.

20+ABC1 kategorisinde ise Gönül Dağı birinci sırayı alırken, MasterChef Türkiye All Star ikinci sırayı, Kardeşlerim ise üçüncü sırayı elde etti.

Reyting sonuçları, izleyiciler tarafından merakla beklenen yapımların hangisinin daha fazla ilgi gördüğünü gösteriyor. Dün akşam ekranlarda yer alan Gönül Dağı, Kardeşlerim, MasterChef Türkiye All Star gibi yapımlar, reyting sıralamalarında öne çıktılar.

7 Ekim Cumartesi Reyting Sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 GONUL DAGI TRT 1
2 KARDESLERIM ATV
3 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
4 GONUL DAGI (OZET) TRT 1
5 KARDESLERIM (OZET) ATV
6 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
7 KADER BAGLARI FOX
8 KANAL D ANA HABER KANAL D
9 ATV ANA HABER ATV
10 CENGIZ HAN DESTANI (Y.S) KANAL D

AB İLK 10 PROGRAM

1 GONUL DAGI TRT 1
2 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
3 KARDESLERIM ATV
4 GONUL DAGI (OZET) TRT 1
5 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
6 SHOW ANA HABER SHOW TV
7 GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV
8 KADER BAGLARI FOX
9 KARDESLERIM (OZET) ATV
10 ATV ANA HABER ATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 GONUL DAGI TRT 1
2 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
3 KARDESLERIM ATV
4 GONUL DAGI (OZET) TRT 1
5 GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU FOX
6 KADER BAGLARI FOX
7 KARDESLERIM (OZET) ATV
8 SHOW ANA HABER SHOW TV
9 CENGIZ HAN DESTANI (Y.S) KANAL D
10 KANAL D ANA HABER KANAL D

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

7 Ekim Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı, Kardeşlerim ve MasterChef! Zirve Kimin? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Başkent Sanata Doyacak- Güncel Haberler Bursem “Başarının Önünü Açıyor”- Güncel Haberler Şehir Tiyatroları 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nü Ücretsiz Oyun ve Etkinliklerle Usta Sanatçılarıyla Kutladı- Güncel Haberler Yılın En İyi Yerli Mobil Uygulaması belli oldu- Güncel Haberler Yetenekli Ayaklar Resim Sergisi 3 Aralık’ta açılıyor- Güncel Haberler Kütüphane sayısı 2021 yılında 1,7 artarak 34 bin 555 oldu- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var? 2 Aralık Cumartesi Reyting sonuçları Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat