Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

7 Temmuz Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte Reyting Birincisi!

Ana Sayfa » Cumartesi Reyting Sonuçları » 7 Temmuz Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte Reyting Birincisi!
Google News Abone Ol

7 Temmuz Cuma akşamı yayınlanan yerli ve yabancı dizilerin reyting sonuçları merak ediliyor. TRT 1’in yeni dizisi Hayatımın Neşesi, yayımlanan ilk bölümüyle ekran macerasına başlarken TV8’de yayınlanan MasterChef All Star’da yedek kadroya giren isimler belli oldu. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan Sakar Şakir ve Yalı Çapkını da reyting sıralamasında yer alıyor. İzleyicilerin büyük ilgi gösterdiği dizilerin devamlılığı için önemli olan 20+ABC1, AB ve Total reyting sıralaması tablosu araştırılıyor. Dünün reyting sonuçları henüz açıklanmadı ancak en çok izlenen dizi hangisi oldu merak ediliyor. Reyting birincisi kim oldu, yanıtı merakla bekleniyor.

7 Temmuz Cuma Reyting Sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

7 Temmuz Cuma Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte Reyting Birincisi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Aksa Doğalgaz 4 milyon aboneye ulaştı- Güncel Haberler OPPO, Mobil Dünya Kongresi’nde Son Teknolojilerini ve Yeni Ürünlerini Tanıtacak- Güncel Haberler Üç Kız Kardeş Özgür Kimdir? Jumbo 75. Yılında Genç Sanatçıların Işığı ile Parıldıyor- Güncel Haberler Gölbaşı Belediyesi Soğuk Kış Günlerinde Hizmet İçin Vatandaşın Ayağına Kadar Gitti.- Güncel Haberler Oyun endüstrisine yönelik saldırılar yüzde 340 arttı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat