Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

9-1-1: Lone Star 3. Sezonuyla Mart Ayında FOXCRIME Ekranlarında!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » 9-1-1: Lone Star 3. Sezonuyla Mart Ayında FOXCRIME Ekranlarında!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

New York’ta itfaiye şefi olan Owen Strand’in maceralarını konu alan “9-1-1: Lone Star”, 3. sezon bölümleriyle 10 Mart’tan itibaren her perşembe saat 20.30’da FOXCRIME ekranlarında.

 

New York’ta itfaiye şefi olan Owen Strand’ın oğluyla birlikte Teksas’a yerleştikten sonra yaşadıklarını konu alan “9-1-1: Lone Star”, aksiyon ve heyecan dolu 3. sezon bölümleriyle FOXCRIME ekranlarına geliyor. 

 

“American Crime Story” ve “American Horror Story” gibi yapımlarla bilinen Emmy ödüllü yapımcı Ryan Murphy’nin imzasını taşıyan polisiye dizi “9-1-1: Lone Star”ın başrolünde ünlü oyuncu Rob Lowe yer alıyor. 

 

Dizinin yeni sezonunda devasa bir buzul kütlesinin Austin’e çarpmasıyla şehirde meydana gelen kaos ve 126’nın kapatılmasından sonra yaşananlar konu alınıyor. Yüzbaşı Owen Strand ve Yüzbaşı Tommy Vega’nın şehri kurtarma çabalarının işleneceği “9-1-1: Lone Star”ın 3. ve yeni sezonu Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile 10 Mart tarihinden itibaren her perşembe saat 20.30’da FOXCRIME ekranlarında. 

 

Dünyanın en iyi suç ve polisiye dizilerinin adresi FOXCRIME; D-Smart, KabloTV, Tivibu, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

9-1-1: Lone Star 3. Sezonuyla Mart Ayında FOXCRIME Ekranlarında!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

“Yarını Kodlayanlar” Projesi Kapsamında Gençler Yapay Zekayı Sanatla Buluşturdu- Güncel Haberler Anker Kulaklık Deneyimine Liberty Air 2 Pro İle Yeni Bir Boyut Kazandırıyor- Güncel Haberler Van Büyükşehir, Çevre Farkındalığı İçin Işıkları Kapattı- Güncel Haberler Nadir hastalıklara yönelik 1 yılda 12 bin analiz testi gerçekleşti- Güncel Haberler Kosova Cumhurbaşkanı Osmani-Sadriu Türkiye’ye resmî ziyaret gerçekleştirecek- Güncel Haberler Prof. Dr. Emel Bülbül Başkan: “Sedef hastaları, beklentileri ve istekleri hakkında açık ve net olmalı.- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat