Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

9 Mayıs Salı Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte Kazananlar!

Ana Sayfa » Reyting » 9 Mayıs Salı Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte Kazananlar!
Google News Abone Ol

9 Mayıs salı reyting sonuçları; Televizyon dünyasındaki en önemli yarışlardan biri olan reyting sonuçları, 9 Mayıs 2023 Salı günü açıklandı. Diziler, filmler ve haber bültenleri arasındaki rekabetin sonucunda, hangi yapımların öne çıktığı merak ediliyordu.

Total kategorisinde, birinci sırada Üç Kız Kardeş, ikinci sırada ATV Ana Haber ve üçüncü sırada Ben Bu Cihana Sığmazam yer aldı. AB kategorisinde ise Aile dizisi birinci sırada yer aldı. İkinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada ise Real Madrid Manchester City karşılaşması yer aldı. 20+ABC1 kategorisinde ise birinci sırada yine Aile dizisi yer aldı. İkinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada ise Aile özet yer aldı.

Dün akşam ekranlarda yer alan güçlü yapımlar arasında, özellikle Aile dizisi diğer yapımları geride bırakarak izleyicilerin dikkatini çekti. İzlenme oranlarına göre birinci sıraya yerleşen Aile, Total, AB ve ABC1 kategorilerinde de en çok izlenen dizi oldu. İzleyiciler, Aile dizisiyle bir kez daha kaliteli bir dizi izlemenin keyfini yaşadılar.

Rekabetin en yüksek olduğu televizyon dünyasında, her gün yeni bir yarış yaşanmaktadır. İzleyiciler, her zaman olduğu gibi merakla bir sonraki reyting sonuçlarını beklemeye devam edeceklerdir.

9 Mayıs Salı Reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM
1 UC KIZ KARDES KANAL D
2 ATV ANA HABER ATV
3 BEN BU CIHANA SIGMAZAM ATV
4 AILE SHOW TV
5 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
6 REAL MADRID-MANCHESTER CITY UEFA SAMPIYONLAR LIGI KARSILASMASI TV8
7 ESRA EROL’DA ATV
8 BEN BU CIHANA SIGMAZAM (OZET) ATV
9 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
10 YUREK CIKMAZI TRT 1

AB İLK 10 PROGRAM
1 AILE SHOW TV
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 REAL MADRID-MANCHESTER CITY UEFA SAMPIYONLAR LIGI KARSILASMASI TV8
4 AILE (OZET) SHOW TV
5 UC KIZ KARDES KANAL D
6 TETIKCININ OGLU FOX
7 BEN BU CIHANA SIGMAZAM ATV
8 YUREK CIKMAZI TRT 1
9 ATV ANA HABER ATV
10 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM
1 AILE SHOW TV
2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
3 AILE (OZET) SHOW TV
4 REAL MADRID-MANCHESTER CITY UEFA SAMPIYONLAR LIGI KARSILASMASI TV8
5 UC KIZ KARDES KANAL D
6 ATV ANA HABER ATV
7 BEN BU CIHANA SIGMAZAM ATV
8 YUREK CIKMAZI TRT 1
9 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
10 ESRA EROL’DA ATV

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

9 Mayıs Salı Reyting Sonuçları Açıklandı: İşte Kazananlar! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Kartepe’de Karne Zili Çaldı- Güncel Haberler Base 5. Edisyonunda 10 Bin Ziyaretçi Ağırladı- Güncel Haberler Milli İrade Meydanı ihalesi 11 Nisan’da yapılacak- Güncel Haberler Yalı Çapkını, Star Tv’yi ihya etti! ATP, 2021 Yılı Finansal Sonuçlarını Açıkladı- Güncel Haberler Başkan Savran’dan Kapadokya Teknopark’a Ziyaret- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat