Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

A Takımı karla mücadelede yoğun mesai harcıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » A Takımı karla mücadelede yoğun mesai harcıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kış mevsimine güçlü araç ve ekipmanlarla giren A Takımı ekipleri, yoğun kar yağışında kırsal mahallelerde küreme ve tuzlama çalışmalarına destek veriyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin, kırsal bölgeler başta olmak üzere hizmetlerin daha etkin ve hızlı sağlanabilmesi amacıyla mahallelerde acil konularda hizmet veren A Takımı ekipleri, vatandaşların kar yağışından olumsuz etkilenmemesi için çalışmalarını 24 saat boyunca sürdürerek, karla mücadele eden Fen İşleri Dairesi’ne bağlı ekiplere destek veriyor.

 

KÖY YOLLARI, ACİL SERVİS VE CAMİ GİRİŞLERİ
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi ekipleri, kentte ve kırsalda vatandaşların, yoğun kar yağışından olumsuz etkilenmemesi için tüm ekipleriyle 24 saat boyunca mücadele ediyor. Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı Kırsal Hizmetler Şube Müdürlüğü bünyesinde görev yapan ve kış mevsimine envanterine kattığı güçlü araç ve ekipmanlarla giren A Takımı, araç parkında bulunan küreme ve tuzlama araçlarıyla karla mücadeleye destek veriyor.

 

KAR BIÇAKLI TRAKTÖRLER

Özellikle, kar küreme bıçağı takılan traktörler, manevra kabiliyetleriyle kırsal mahallelerde küreme ve yol açma çalışmalarında etkin rol oynuyor. Ekipler, kırsal bölgelerde araçlarıyla karda mahsur kalan vatandaşlara kısa sürede ulaşarak kurtarıyor. Ekipler, kırsalda sokak hayvanlarına kuru mama desteği de veriyor. Bu kapsamda ekipler, Kocaeli’nin kırsal kesimlerindeki yolları açık tutmak için sürekli küreme ve tuzlama çalışması yapıyor. İl genelindeki hastanelerin acil servis girişleri, köprü, cami, otogar, üst geçit ve viyadüklerde oluşan karları temizleyen ekipleri, buzlanmaya karşı tuzlama çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor.

 

EKİPLER 7/24 GÖREV BAŞINDA
Gece boyunca vatandaşların kardan etkilenmemesi için çalışan A Takımı ekipleri, ayrıca halkın ortak kullanım alanı olan merdivenlerde oluşan karların da temizliğini gerçekleştiriyor. Araç ve ekipmanlarıyla 24 saat boyunca teyakkuzda olan ekipler, üstgeçitler, aile sağlığı merkezleri, otobüs durakları, kamu binalarının önü, ibadethaneler ve ilçelerin muhtelif noktalarında kar yağışının olumsuz etkilerine karşı kar küreme ve tuzlama çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Vatandaşlar, karla mücadelede yoğun mesai harcayan A Takımı ekiplerine teşekkür ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

A Takımı karla mücadelede yoğun mesai harcıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Prof. Dr. Haydar Sur: “Tehlikenin ve riskin tamamen geçmediğini hatırlamakta fayda var!”- Güncel Haberler Sigara dumanı göz sağlığını olumsuz etkiliyor!- Güncel Haberler Modern teknoloji dünyadaki ekosistemi tahrip etti Türkiye Ukrayna Olmayacak- Güncel Haberler Türkiye’nin ilk kısa ve orta vadeli ev kiralama platformu Missafir’e gelen talepler 300 arttı- Güncel Haberler Destan 17. Bölüm Batuga ve Akkız Hanlığa Yürüyor

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat