Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

AÇEV, Okuyan Bir Gelecek için Runtalya Maratonu’nda koşmaya davet ediyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » AÇEV, Okuyan Bir Gelecek için Runtalya Maratonu’nda koşmaya davet ediyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV), Okuyan Bir Gelecek projesine destek için herkesi 6 Mart’ta gerçekleşecek Runtalya Maratonu’nda koşmaya davet ediyor. Maratona kaydını yaptıran koşucular, 21 Şubat 2022’den itibaren Adım Adım’ın ‘İyilik Peşinde Koş' platformu üzerinden AÇEV’in Okuyan Bir Gelecek projesi için destek toplamaya başlayabiliyor. Sporcuların ve bağışçıların destekleri sayesinde ihtiyaç sahibi çocuklar kitaplarla buluşuyor. 

 

Daha fazla çocuğa kitap setlerinden gönderebilmek için her bağışın çok önemli olduğunun altını çizen AÇEV Genel Müdürü Senem Başyurt şunları söyledi:

 

“Erken yaşlar hayatın en önemli, en belirleyici dönemi. Bu dönemde çocukların karşısına çıkan her materyal beyin gelişi için bir fırsat sunuyor. Biz de bu nedenle AÇEV olarak erken çocukluk dönemine odaklanıyor; her 4 çocuktan 3’ünün kitaplarla tanışamadan büyümesini önlemek için Okuyan Bir Gelecek projesini yürütüyoruz. Hedefimiz 100 bin çocuğa ulaşmak ve bu hedefimizi gerçekleştirmek için de herkesi Runtalya’da bizimle birlikte koşmaya davet ediyoruz. Adımlarını Okuyan Bir Gelecek için atan koşuculara şimdiden teşekkür ediyor; birlikte yüzlerce, binlerce çocuğa kitap ulaştırmayı umuyoruz.”

 

6 Mart 2022’de gerçekleşecek Runtalya Maratonu’na www.runtalya.com adresinden kaydolunabiliyor. Koşu başvuruları 1 Mart 2022 tarihine kadar devam ediyor. Maratona kaydını yaptıran koşucular, Adım Adım’ın ‘İyilik Peşinde Koş' platformu üzerinden kampanya oluşturarak 21 Şubat – 21 Mart 2022 tarihleri arasında Okuyan Bir Gelecek için bağış toplayabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

AÇEV, Okuyan Bir Gelecek için Runtalya Maratonu’nda koşmaya davet ediyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  İBB Tarihinde ilk- Güncel Haberler Sanatçı Sencer Vardarman’ın Yeni Projesi Şimdi Berlin’de- Güncel Haberler Haluk Levent; “Biz ahbaplar dayanışmayı temsil ediyoruz, çözümü değil.”- Güncel Haberler Doğru kapasite seçeneği ile satın alınan klimalar verimi yükseltiyor, faturayı düşürüyor- Güncel Haberler Doğaseverler Korsan Koyu’nda Buluştu- Güncel Haberler LİYAKAT’tan kadınlara özel söyleşi- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat