Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Altın Ayı Ödüllü Film “Bıçağın İki Yüzü” AKM Yeşilçam Sineması’nda- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Altın Ayı Ödüllü Film “Bıçağın İki Yüzü” AKM Yeşilçam Sineması’nda- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

72. Uluslararası Berlin Film Festivali’nde Claire Denis’in En İyi Yönetmen dalında Altın Ayı ödülüne layık görüldüğü filmi “Bıçağın İki Yüzü”, AKM Yeşilçam Sineması’nda gösterime giriyor. Filmin başrollerini beyaz perdenin en prestijli ödüllerinin sahibi ünlü Fransız aktris Juliette Binoche ile Vincent Lindon paylaşıyor. Fransız sinemasının usta isimlerini buluşturan film, 30 Ekim – 10 Kasım tarihleri arasında AKM Yeşilçam Sineması’nda izlenebilecek. 
 

Oscar, Cesar, BAFTA'da ödül kazanan ve Cannes, Venedik ve Berlin film festivallerinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü alan tek aktris olan Juliette Binoche’un başrolü dünyaca ünlü Fransız aktör Vincent Lindon ile paylaştığı Bıçağın İki Yüzü, AKM Yeşilçam Sineması’nda sinemaseverlerle buluşuyor. Yönetmenliğini Claire Denis’in yaptığı ve 72. Uluslararası Berlin Film Festivali’nde En İyi Yönetmen dalında Altın Ayı ödülüne uzandığı film, 30 Ekim – 10 Kasım tarihleri arasında AKM Yeşilçam Sineması’nda izlenebilecek.
 

İlişkilerin karmaşıklığına odaklanıyor

Tutkulu bir aşk üçgenini konu alan Bıçağın İki Yüzü, ilişkilerin karmaşıklığına odaklanıyor. Film, Jean ile uzun süredir bir birliktelik içerisinde olan Sara'nın, Jean için terk ettiği eski aşkı François'nın hayatına tekrar girmesiyle gelişen olayları anlatıyor. Paris’te mevsim kıştır. Sarah ve Jean birbirlerini seven, yıllardır beraber yaşayan bir çifttir. Aşkları onları mutlu etmekte ve güçlendirmektedir. Asla sönmeyecek arzuları ile beraber aralarında karşılıklı bir güven vardır. Ancak bir sabah, kendisini Jean ile tanıştıran François, Sarah’ın hayatına tekrar girer. François, Sarah’ın daha önce Jean için tereddüt etmeden terk ettiği kişidir. Sara, hayatının aniden değişebileceğini hisseder ve sonrasında hayatları karmaşık bir hal alır.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Altın Ayı Ödüllü Film “Bıçağın İki Yüzü” AKM Yeşilçam Sineması’nda- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Aktif Yaşlı Merkezi’nin yaşlı bireyleri dans pistine çıktı- Güncel Haberler Kadıköylü çocuklar kendi kitaplarını kendileri yaptılar. Aski Ekipleri Didim’in Altyapı Sorunlarına Noktayı Koyuyor- Güncel Haberler GoDaddy, girişimcilerin neden online varlığa ihtiyaç duyduklarını üç maddede açıkladı- Güncel Haberler “Roma Katolikliği ve Politik Form” VBKY felsefe kitaplığında- Güncel Haberler Büyükşehir’den Berat Kandili’nde lokma ve helva ikramı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat