Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Altın Yunus Resim Atölyeleri’nde Dördüncü Dönem 31 Ağustos’ta Sona Eriyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Altın Yunus Resim Atölyeleri’nde Dördüncü Dönem 31 Ağustos’ta Sona Eriyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

1 Haziran’da başlayan, dört dönem düzenlenen ve toplam 19 sanatçının katılım gösterdiği 2022 yılı  Altın Yunus Resim Atölyeleri, dördüncü dönem çalışmaları ile 31 Ağustos’ta  sona eriyor.

 

Eserleri DYO Resim Ödülleri’nde ödül alan ve sergilenmeye değer bulunan genç sanatçıların katıldığı Altın Yunus Resim Atölyeleri’nin dördüncü döneminde sanatçılar; Çiğdem Menteşoğlu Chatzoudas, Emine Bıyıklı, Nursun Hafızoğlu ve Sema Öcal çalışmalarını sürdürüyor. Altın Yunus Çeşme’nin misafiri olarak ağırlanan sanatçılar, sanatseverlerle de bir araya gelme imkanı buluyor.

 

2016 yılından bu yana düzenlenen Altın Yunus Resim Atölyeleri’ne bugüne kadar 99 sanatçı katıldı. Zamansız bir çalışma imkanı sunmasıyla sanatçılardan, sanatçıları çalışma yerlerinde izleme ve tanışma imkanı sunmasıyla sanatseverlerden ilgi gören atölyelerde gelecek yıl için hazırlıklar devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Altın Yunus Resim Atölyeleri’nde Dördüncü Dönem 31 Ağustos’ta Sona Eriyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  8. Barış ve Sevgi Buluşmaları sona erdi- Güncel Haberler Van Büyükşehir’den MEME Kanseri Farkındalık Semineri- Güncel Haberler Torbalı Belediyesi asfalt seferberliği- Güncel Haberler Nevşehir Sümer Mahallesi’nde Üstyapı Çalışmaları Başladı- Güncel Haberler Baaf Bodrum Sanat ve Antika Fuarı’nda rekor ziyaretçi- Güncel Haberler Anne Adaylarına Sevindirici Haber: Altın yumurta yöntemiyle çocuk sahibi olmak mümkün – Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat