Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Amatör tiyatrocular zirvede- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Amatör tiyatrocular zirvede- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

2. Uluslararası Rusça Konuşanlar Amatör Tiyatro Festivali için Kemer’e gelen amatör tiyatrocular, Kemer Belediyesi’nin misafiri olarak 2 bin 365 metre yükseklikteki Tahtalı Dağı’nın zirvesinde Kemer manzarasının tadını çıkardı.

 

Kemer Belediyesi ve Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği’nin (KETOB) destekleriyle Bağımsız Devletler Topluluğu Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (FİLİZ) tarafından düzenlenen ve dün akşam saatlerinde başlayan 2. Uluslararası Rusça Konuşanlar Amatör Tiyatro Festivali kapsamında Kemer’e gelen amatör tiyatrocular, zirvede Antalya ve Kemer manzarasının tadını çıkardı.

 

İsveç, Danimarka, Almanya ve Gürcistan’dan gelen amatör tiyatrocular, Kemer Belediyesi’nin misafiri olarak 2 bin 365 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’nın zirvesinde hem eğlendi hem de bol bol hatıra fotoğrafı çekti.

 

Kemer Belediye Başkan Vekili Recep Yılmaz, yaptığı açıklamada, 2. Uluslararası Rusça Konuşanlar Amatör Tiyatro Festivali için Kemer’e gelen amatör tiyatrocuları ilçede ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade etti.

 

Kemer Belediyesi olarak sanata ve sanatçıya her zaman destek olduklarını ve olmaya da devam ettiklerini ifade eden Belediye Başkan Vekili Yılmaz, “Kemer Belediyesi olarak sanatsal faaliyetlere her zaman önem verdik. Sanatsal projelere de destek oluyoruz. Festival kapsamında ilçemize gelen misafirlerimizi ulusal ve uluslararası birçok organizasyona da ev sahipliği yapan Olympos Teleferik de ağırladık. Güzel vakit geçirmelerini sağladık. Desteklerinden dolayı Olympos Teleferik genel Müdürü Haydar Gümrükçü’ye de çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Amatör tiyatrocular zirvede- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Yonca Evcimik: Son zamanlarda daha çok taklit ediliyorum- Güncel Haberler Toplum 5.0 Akademi Neleri Hedefliyor- Güncel Haberler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Gölbaşılı Kadınlara Anlamlı Hediye- Güncel Haberler Gemlik ve İstanbul arasında halk büfe dayanışması- Güncel Haberler Online diyet nedir? Xiaomi, Redmi Note 11 Serisini Uluslararası Pazarlara Tanıttı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat