Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ana Shine: “İlham” Hayatın İçinde! – Güncel Haberler

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Ana Shine: “İlham” Hayatın İçinde! – Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Ana Shine, henüz 5 yaşındayken bakıcısı ve ninesinin desteğiyle müzik okuluna gönderilir. Başarılı müzisyen sonrasında bir kemanist olma hayalleri kurmaya başlar. Çocukluk çağlarından beri kurduğu hayalleri devasa bir kariyere dönüştürür.
 
6 yıl önce tanıştığı David Grant Ana Shine'ın potansiyelini görüp ortaya çıkarır. Shine'a bu yolda dünyaca ünlü yapımcı Andy Yates ve söz yazarı Drew Thomas eşlik eder. Ana Shine, ilhamını hayattaki deneyimlerinden çekip çıkarır. Söze dönüşmesi güç duyguları, gerçek hikayelerle ifade eder. Onun için "mesaj" bu sayede alıcısına ulaşabilir.
 
Digital Love  Ana Shine için insanları bir araya getirmek, onları çevrimdışı hayata yönlendirmek ve fiziksel samimiyeti hissetmelerini sağlamayı amaçlıyor. Her şarkının kendine ait bir mesajı olduğuna inanan başarılı sanatçı, bazı şarkılarını ilham bazılarını kendi deneyimleri üzerine yazıyor. Amacını ise şu sözlerle ifade ediyor: "Şarkılarımın insanlara, doğru seçimler yapmaları konusunda yardımcı olmasını umut ediyorum."
 
Poker Game şarkısı; sevginin almak değil vermek olduğunu unutan ve yalnızca kendisini seven birçok insanı anlatıyor. Shine'a göre bazıları, akıl oyunları oynayıp başka insanların hislerini umursamıyor. Shine, sevenlerine şu sözlerle sesleniyor: "Kalbinin kapısı açıksa, sevgi içeri girmenin yolunu bir şekilde bulur… Risk almaktan korkmamalısın!"
 
 
Stupid Cupid  Shine'ın tüm sırlarını bilen tek "gerçek" arkadaşının kendisine âşık olmasıyla ilgili olan dokunaklı bir şarkı. Shine şarkısını şu sözlerle özetliyor: "Aşk meleği… Ya beni vur ya da okunu arkadaşımdan geri al!"
 
Ve dikkat! Ana Shine'ın albümü de yolda. Kaçırmayın!

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ana Shine: “İlham” Hayatın İçinde! – Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Bahar Toprak;

Bahar Toprak; 30 Mayıs 2023

RASTGELE İÇERİKLER

YKS’de YDT (Almanca) birincisi Bilnet Okulları Balıkesir Kampüsünden!- Güncel Haberler Keleş: Zamları Geri Çek, Zulme Son Ver- Güncel Haberler Başkan Gürün Dünya Çevre Günü’nü Kutladı- Güncel Haberler Millenicom’dan güvenli internet için öneriler- Güncel Haberler Koç Holding 2021 Yılında 346,7 Milyar Tl Konsolide Gelir Elde Etti,   17,3 Milyar Tl Kombine Yatırım Gerçekleştirdi- Güncel Haberler Çağdaş Sanata Destek Füsun Eczacıbaşı’na   İspanya Kraliçesi’nden Ödül Getirdi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat