Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ateş Kuşları ve MasterChef All Star, 23 Haziran’da Reytinglerde Birinci Oldu!

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » Ateş Kuşları ve MasterChef All Star, 23 Haziran’da Reytinglerde Birinci Oldu!
Google News Abone Ol

23 Haziran akşamı ekrana gelen Benim Güzel Ailem, Kısmet, MasterChef All Star, Yalı Çapkını ve Ateş Kuşları gibi yapımlar arasında birinciliği elde eden yapım belli oldu. Reyting sonuçlarına göre, MasterChef All Star birinci sırada yer aldı. Programı, Yalı Çapkını ve Ateş Kuşları takip etti. Benim Güzel Ailem ve Kısmet ise reyting sıralamasında daha geri planda kaldı. İzleyicilerin merakla beklediği reyting sonuçları böylece açıklanmış oldu.

23 Haziran Reyting sonuçları

23 haziran-reyting-sonuclari

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

Ateş Kuşları ve MasterChef All Star, 23 Haziran’da Reytinglerde Birinci Oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Borusan Quartet’ten İstanbullulara müzik ziyafeti- Güncel Haberler DemirDöküm İş Sağlığı ve Güvenliği Kapsamında “5 Duyu Etkinliği” Düzenledi- Güncel Haberler Harran Üniversitesi’nde Yapay Zekâ Destekli Dijital Tarım Projesi Hayata Geçiyor- Güncel Haberler Aydın Büyükşehir Belediyesi Çine Çaparı ve Sakız Koçu Dağıtımına Devam Ediyor- Güncel Haberler Simon Reeve ile Muhteşem Bir Yolculuk- Güncel Haberler Monster Notebook Karne Festivali Başladı!- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat