Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Başkan Kayalar’dan Ekmeğini Topraktan Çıkartan Kadınlara Ziyaret- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Başkan Kayalar’dan Ekmeğini Topraktan Çıkartan Kadınlara Ziyaret- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, geçimini çiftçilikle sağlayan emektar kadınları ziyaret etti.

Belediye Başkanı Kayalar, Develi, Çileme, Sancaklı, Ataköy ve Değirmendere mahallelerinde bulunan seralarda emeğin gerçek temsilcisi üretici kadınlarla bir araya geldi.

 

Çiftçi Kadınlar Başkan Kayalar ile Ekmeğini Bölüştü

Seralarda çalışan, üreten kadınlara yaptığı ziyaretleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Kayalar, “Ziyaretlerimiz sırasında kadınlarımızın azmini, başarısını ve emeğini bir kez daha gördük ve bir kez daha gurur duyduk. Emekleri ve hakları asla ödenmez.” dedi.

 

Gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında geçimini seralarda çalışarak sağlayan bir teyzenin ekmeğini bölüşmesinden çok etkilendiğine dikkati çeken Başkan Kayalar, şunları kaydetti:

 

“Çileme Mahallemizdeki seramızda emektar teyzemiz bize, ‘Karnınız acıkmıştır’ deyip ekmeğini paylaştı. Bu durum bizim için çok anlamlı ve değerli. İnanın en lüks restoranttaki yemeklerden kat kat daha lezzetli, değerli ve kıymetli bir lokmaydı benim için. Çünkü o ekmek, gerçek bir emekti, gerçek bir değerdi.”

 

Başkan Kayalar’dan 8 Mart mesajı

Başkan Kayalar, tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü de kutlayarak sözlerini şöyle noktaladı:

 

“Ekmeğini topraktan kazanan gerçek emeğin temsilcileri, üreten ve emekçi kadınlarımızı seralarda ziyaret ettik. Ekmeğini bizimle paylaşan, toprağın her bir karışını ilmek ilmek işleyen, emeğin en yüce değer olduğunu bizlere hissettiren tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Kayalar’dan Ekmeğini Topraktan Çıkartan Kadınlara Ziyaret- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Saray Belediyesi Yaz Atölyeleri’nden muhteşem konser- Güncel Haberler Antalya’da Latin rüzgarı esecek  – Güncel Haberler Özel Güvenlik Sektöründe çığır açan teknolojiler Gökhan Gürdeyiş’ten Yeni Şarkı: “Sen ve Ben Yalnız”- Güncel Haberler Yeditepe Üniversitesi’nde 24 Kasım’da “İletişim ve Etik” konuşulacak- Güncel Haberler Bu serginin geliri öğrencilere gidecek- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat