Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Başkan Soyer şehit yakınları ve gazi derneklerinin temsilcilerini- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Başkan Soyer şehit yakınları ve gazi derneklerinin temsilcilerini- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

18 Mart Şehitleri Anma Günü  ve Çanakkale Zaferi’nin 107. yıldönümü
 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer,18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 107’inci yıldönümü nedeniyle İzmir’deki şehit ve gazi derneklerinin temsilcilerini ağırladı. Öncelikli işlerinden birinin şehit yakınları ve gazilere sahip çıkmak olduğunu söyleyen Başkan Soyer, “Bu aynı zamanda memleketin bekasına sahip çıkmak” dedi.

İzmir’deki şehit ve gazi derneklerinin temsilcileri,18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 107’inci yıldönümü nedeniyleİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i ziyaret etti. Başkan Tunç Soyer, şehit ve gazi derneklerinin temsilcilerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Şehit yakınları ve gaziler için birçok çalışma yaptıklarını ve aynı kararlılıkla çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan Soyer, “Gönlümüzden geçenlerin neler olduğunu biz yaptıkça göreceksiniz. Bunlar sözle ifade edilecek şeyler değil. Ama adım adım yaptıkça biz de daha iyi hissedeceğiz" dedi.

Gelecek nesillere bu duyguyu aktarmalıyız
İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak öncelikli işlerinden birinin şehit yakınları ve gazilere sahip çıkmak olduğunu aktaran Soyer, şunları söyledi:

"Bu aynı zamanda memleketin bekasına sahip çıkmak demek. Buna sahip çıkmalıyız ki bizden sonra gelecek nesiller, bu umutla ve bu inançla vatanlarına, milletine, bayrağına, tarihlerine sahip çıkma duygusunu kaybetmesinler. Bu konuda bize yerel yönetim olarak, kamu olarak iş düşüyor. Size daha çok sahip çıkmaz istiyoruz, daha çok destek vermek istiyoruz. Daha fazlasını yapacağımızı biliyoruz. El birliği ile birbirimizi anlayarak, birbirimize iyi niyetle yaklaşarak sorunların ne olduğunu belirleyip çözüme kavuşturacağız. Bu şekilde yol alacağız” dedi.
Dernek temsilcileri de Başkan Soyer’e kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Soyer şehit yakınları ve gazi derneklerinin temsilcilerini- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Altın Koza sahiplerini buldu- Güncel Haberler 10 Ağustos 2022 Çarşamba Reyting sonuçları çıktı! 2022’nin ilk üç ayında Hepsiburada’da en çok çocuk kitapları satıldı- Güncel Haberler Galata Kulesi’nde Sevgililer Günü’ne Özel Görsel Şölen- Güncel Haberler CHP’de İl Başkanları Edirne’de toplandı- Güncel Haberler SALT’ın Bu son şansımız mı? gösterim programında 7-13 Haziran ve 14-20 Haziran filmleri

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat