Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Başkan Taban’dan İnegöl’ün Adile Naşit’ini Makamında Ağırladı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Başkan Taban’dan İnegöl’ün Adile Naşit’ini Makamında Ağırladı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Belediye Başkanı Alper Taban, yerel ve ulusal basında “İnegöl’ün Adile Naşit’i” benzetmeleriyle gündem olan Gaziosmanpaşa İmam Hatip Ortaokulu hizmetlisi Ayşe Soylu’yu makamında kabul etti.

 

İnegöl’de 27 yıldır okullarda hademe olarak görev yapan ve mevcut görev yaptığı Gaziosmanpaşa İmam Hatip Ortaokulunda Yardımcı Hizmetli olarak çalışmaya devam eden 58 yaşındaki Ayşe Soylu, örnek davranışları, çalışkanlığı ve karakteriyle dikkat çekiyor. Yerel ve ulusal basında “İnegöl’ün Adile Naşit’i” benzetmeleriyle tanınan 58 yaşındaki Ayşe Soylu, özellikle sosyal medyada büyük beğeni topladı ve gündem oldu.

 

Çalışmayı ve okumayı çok seven, bazı öğrencilerin okulu bırakmak istediğini gördükten sonra da onları özendirmek için 40 sene sonra ortaokul ve lise eğitimini açıktan tamamlayan Ayşe Soylu, bu başarısıyla çevresindeki 25 kişiye de örnek olarak diploma almalarına vesile oldu. Şu sıralar üniversiteye hazırlanan ve tıp okumak istediğini ifade eden Ayşe Soylu’yu, Belediye Başkanı Alper Taban bugün makamında kabul etti. Görev yaptığı okulun Müdürü Burhanettin Özdemir ile Müdür Yardımcısı Sultan Özşen Gümüş’ün de katıldığı ziyarette, Başkan Alper Taban İnegöl’e ve tüm Türkiye’ye örnek olacak davranışlarla gündem olan Ayşe Soylu’yu tebrik etti. İlerlemiş yaşına rağmen hayat dolu bakışları, enerjisi ve hayalleri ile örnek olan Ayşe Soylu’ya hediye takdiminde de bulundu.

 

OKUYAN İNSAN, ÇİÇEK AÇMIŞ AĞAÇ GİBİDİR

 

Ayşe Soylu, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada “Yavrularımıza örnek olmak için mücadele etmeye her zaman hazırım. Ben her zaman çocukları sevdim. Okula gelmek istemeyen öğrencilerin severek geldiğine şahit oldum. Okuyan insan, çiçek açmış bir ağaç gibidir. Bunun bilincinde olarak yaşıyorum” dedi.

 

İYİ ÖRNEKLERİ DUYURMAK İSTİYORUZ

 

Belediye Başkanı Alper Taban ise “Şehrimizde yaşanan ve dikkat çeken konuları bizler de irdelemek, üzerine gitmek ve duyurarak iyi örnekleri çoğaltmak istiyoruz. Yaşınız ilerlemiş dahi olsa işinize rağmen yarım kalan okulunuzu 40 yıl sonra tamamlamışsınız. İddialı bir hedefte koymuşsunuz tıp okumak gibi. Sizleri tanıdığıma çok mutlu oldum” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Taban’dan İnegöl’ün Adile Naşit’ini Makamında Ağırladı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Şehrin Tiyatrosu Büyükçekmece’de Çocuklarla Buluşuyor- Güncel Haberler 10. Boğaziçi Film Festivali’nin  Uluslararası Yarışması’nda  Yer Alan Filmler Açıklandı- Güncel Haberler Dijital güvenlik için 7 ipucu- Güncel Haberler “Kronik sorunlara çözüm bulunmalı, beklentiler karşılanmalıdır”- Güncel Haberler Pera Müzesi’nde “Cumhuriyet Dönemi Bestekârları” Konseri- Güncel Haberler 5 Mart Cuma Reyting sonuçları! Dizi reytingleri nasıl? Ramo reytingleri, Arka sokaklar reytingleri, Seni çok bekledim reytingleri, Akıncı reytingleri, Son yaz reytingleri, Payitaht Abdülhamid reytingleri nasıl oldu?

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat