Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Başkan Tapaloğlu, Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kuruluna Katıldı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Başkan Tapaloğlu, Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kuruluna Katıldı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın olağan genel kurulu yapıldı.
 
Arslanbucak Düğün Salonunda yapılan Kemer Esnaf Ve Sanatkarlar Odasının olağan genel kuruluna, Kemer Kaymakamı Yücel Gemici, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği (KEMİAD) Başkanı Rıza Sönmez, oda başkanı Bolat Ünsal ve odaya üye esnaf katıldı.
 
Divan Başkanlığını yapan AESOB Başkanı Adlıhan Dere, genel kurulda yaptığı konuşmasında, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu Göynük Belediye Başkanlığı döneminden beri tanıdığını belirtti.
 
Başkan Topaloğlu ile her zaman iyi ilişkiler içerisinde olduklarını anlatan Dere, “Kemer Belediyesi her zaman esnafın yanında oldu. Hocam, öğretmenim ve başkanım Necati Topaloğlu ile esnafa yönelik çalışmalarda her zaman istişare halinde olduk. Yakın ilgisi için kendisine teşekkür ediyorum.” dedi. 
 
Belediye Başkanı Topaloğlu, genel kurulda yaptığı konuşmasında, son iki yıldır pandemi nedeniyle zor dönemlerden geçtiklerini belirterek, pandemi sürecinde Kemer Belediyesi olarak Kemer genelinde gereken tüm desteği verdiklerini söyledi.
 
Kamu kurum ve kuruluşlar, okullar, vatandaşlar, esnaf ve diğer yerlere maske, ilaçlama, dezenfektan gibi ihtiyaçları karşıladıklarını hatırlatan Başkan Topaloğlu, “Belediye olarak esnafımızın her zaman yanında olduk. Kemer Belediye meclisi olarak 2 defa esnafımıza kira indirimi yaptık. Bu zaman zarfında kimseyi icraya vermedik. Bazı durumlar hariç. Turizmdeki kayıplarımız ortada. Esnafımız herhangi bir şey olmazsa bu sene o kayıplarını kapatacaklardır.” dedi.
 
Görüştükleri turizmcilerin bu yıl turizm sezonunun iyi geçeceğini ifade ettiklerini anlatan Topaloğlu, şunları kaydetti:
 
“Aldığımız bilgilere göre 2019’daki sayıları yakalarız diyorlar. Bu sayıları yakalarsak hep beraber eski kayıplarımızı da kapatmış oluruz. Belediye olarak bu zaman zarfında yaptığımız her desteği artırarak yapmaya devam ettik. Esnafın yanında olan Bolat Ünsal’a teşekkür ediyorum. Hep beraber bu işin içinden çıkacağız. İnşallah 2022 yılı çok iyi olur ve herkesin yüzü güler. Seçimin herkese hayırlı olmasını temenni ediyorum.”
 
Kemer Kaymakamı Gemici de yapılan oda seçiminin herkese hayırlı olmasını ve esnafın bol kazançlar elde etmesini dileklerinde bulundu.
 
Oda Başkanı Ünsal ise genel kurulda yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler vererek, “Seçimlerin tüm esnafa hayırlı olmasını temenni ediyorum. Kemer Belediyesi ile sürekli iyi ilişkiler içerisindeyiz. Başkanımız Necati Topaloğlu ile sık sık bir araya geliyoruz. Esnafımıza gösterdiği ilgi için kendisine tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.
 
Konuşmaların ardından Kaymakam Gemici, Başkan Topaloğlu ve AESOB Başkanı Dere’ye esnafa yaptığı katkılardan dolayı plaket verildi.
 
Tek liste ile seçime giren mevcut başkan Bolat Ünsal, yeni dönemde de Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı oldu.
 
Başkan Ünsal’ın yeni yönetimi ise şu şekilde oluştu:
 
Esat Aktaş, İsmail Tunç, Azmi İnanıcı, Yusuf İtaatlı, İbrahim Alp, Nurcan Kahraman, Arif Bozkaya, Tuğçe Cesur, Volkan Ünal, Hayriye Talih.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Tapaloğlu, Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kuruluna Katıldı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Ezgizem’den Baby Shower partisi- Güncel Haberler Aromaterapi ve Uçucu Yağlar Genç yaşta alkol kullanımı beyinde hacim kaybına yol açıyor- Güncel Haberler Rasyonalitenin Farklı Yüzleri ilk kez Türkçede- Güncel Haberler Aydın Büyükşehir Belediyesi Bürokratları Tam Kadro Sahaya Çıktı- Güncel Haberler Vivo “Yerel Üretim” Y53s İle Çeçimler Daha Net, Oyunlar Daha Akıcı!- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat