Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bayramımızı Coşkuyla Kutlayacağız- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Bayramımızı Coşkuyla Kutlayacağız- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Çorlu'da bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek.

 

Gençlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde 19 Mayıs 2022 Perşembe günü saat 09.30’da Atatürk Meydanı’nda yer alan Atatürk Anıtı’na Çelenk Sunma Töreni gerçekleştirilecek ve ardından saat 10.00’da Atatürk Meydanı’ndan başlayacak Gençlik Yürüyüşü Cumhuriyet Parkı’nda son bulacak.

 

Spor Lisesi'nden Koreografi

Saat 11.00’de Çorlu Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Lisesi öğrencileri tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için özel olarak hazırlanan koreografiler sergilenecek.

 

Kapalı Futbol Sahaları Açılıyor

Cumhuriyet Parkı'nda gerçekleştirilecek törenlerin ardından saat 14.30'da Çorlu Belediyesi tarafından gençlerin bedensel sağlıkları ve fiziksel gelişimlerine önemli oranda katkı sağlayacak olan Çorlu Belediyesi Kapalı Futbol Sahası açılış töreni geçekleştirilecek.

 

Bölge Bandosu'ndan Konser

Saat 15.00’te 5. Kolordu Komutanlığı Bölge Bandosu tarafından Atatürk Meydanı'nda 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın coşkusunu yaşatabilmek için bir konser düzenlenecek.

 

Tan Taşçı Konseri Cumhuriyet Parkı'nda

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama programı Tan Taşçı konseri ile sona erecek. Konser saat 21.00’de Cumhuriyet Parkı’nda gerçekleştirilecek ve havai fişek gösterisiyle son bulacak.

 

Bisiklet Turu

Etkinlikler kapsamında 22 Mayıs 2022 Pazar günü ise Atatürk Meydanı'ndan başlayacak ve belirlenen güzergâh doğrultusunda Cumhuriyet Parkı'nda sona erecek olan "Doğa İçin Pedal Çeviriyoruz" bisiklet etkinliği gerçekleştirilecek. Gün boyu sürecek ve ücretsiz gerçekleştirilecek etkinliklere tüm vatandaşlarımız davetlidir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bayramımızı Coşkuyla Kutlayacağız- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  “Sineme Söyleşileri”nin İlk Konuğu Kerem Bürsin Oldu- Güncel Haberler MasterChef’in ünlü şefi Mehmet Yalçınkaya kitabını ilk kez D&R’da imzalıyor- Güncel Haberler Global Yatırım Holding 150 milyon TL’lik bono ödemesini gerçekleştirdi- Güncel Haberler Vodafone Türkiye’ye “Kadın Dostu Markalar Farkındalık Ödülleri”nde 2 Ödül Birden- Güncel Haberler Haftanın En Çok İzlenen Dizileri! 24-30 Temmuz Haftalık Dizi Reyting sıralaması Kritik hasta yenidoğan bebeklere 3. düzey yoğun bakım hizmeti sunacak

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat